Друзі, як відомо, наразі у Україні йде війна. А чимало військовослужбовців продовжують використовувати свої MacBook у важких, польових умовах. Звичайно, у такому разі ноутбук отримує додаткове навантаження, постійно знаходиться у зоні ризику бути розбитим, залитим рідиною, причавленим важким предметом, тощо. Ми наведемо деякі корисні поради щодо захисту вашого Мак.

Найбільші небезпеки для MacBook

Пошкодження корпусу Макбук

Насамперед, перерахуємо найрозповсюджені причини пошкодження ноутбуків Apple. Це допоможе зрозуміти, як саме вберегти їх від поломки.

  • Удари, падіння, придавлювання. Найчастіше Макбуки розбиваються під час падіння з висоти, або від сильного удару, натискання. В першу чергу страждає дисплей, корпус, клавіатура, трекпад. Хоча, це не панацея, але мінімізувати ризики можливо завдяки використання спеціалізованих чохлів. Це може бути як сумка або рюкзак для переноски, так і спеціальні накладки, «бампери». У продажі ви можете знайти велику кількість таких аксесуарів, проте зважайте на те, що найкраще захищають саме жорсткі чохли, виготовлені з твердих, зносостійких матеріалів.
  • Потрапляння води. Ще одна небезпека — це проникнення вологи у ваш MacBook. Не обов’язково вода, це може бути будь-яка рідина: чай, кава, линонад, технічні рідини, тощо. Нажаль, вберегтися від потрапляння вологи не допоможуть ніякі чохли, хіба що, ноутбук буде знаходитись у водонепроникній сумці. Тому дотримуйтесь особливої обережності, уникайте контакту з рідинами. У разі залиття — за змогою зверніться до нашого сервісного центру у Києві для сушки та відновлення MacBook після води.
  • Забруднення пилом та сміттям. Якщо корпус Макбук можливо просто протерти від бруду, то його скупчення всередині може призвести до значних проблем. Найчастіше пил проникає до системи охолодження, що приводить до перегрівання, у клавіатуру (не натискаються, залипають клавіші), до портів та роз’ємів. Тому, за можливості рекомендуємо не експлуатувати лептоп у забрудненому середовищі, та періодично проводити профілактичну чистку MacBook від пилу з заміною термопасти.

Потрапляння вологи у Макбук

Маємо надію, що ці прості поради допоможуть зберегти ваш Мак у справному стані, зі свого боку сервіс Apple BashMac у Києві завжди готовий помогти з ремонтом.