Reviewed by:
Rating:
5
On 1 Травня, 2016
Last modified:17 Лютого, 2017

Summary:

Про котиків, що гризуть дріт від зарядки MagSafe — не гнівайтесь, їм також до вподоби Apple!

Так-так, наш сьогоднішній злочинець має пару вух, довгий хвіст і неабияку слабкість до “смачного” кабелю від зарядки MagSafe! Сірі, білі, чорні, пухнасті і гладкошерсті — будь які котики ризикують опинитись на лаві підсудних!

Одного разу, ми всі можемо застукати свого улюбленця, який наминає, мов ті макарони, дріт від дорогоцінного MacBook!

Чому кішок так тягне “погратися” з білим кабелем від зарядок Apple — мабуть не відомо їм самим. Колись яблунева корпорація згадувала про органічні матеріали, що використовуються при виготовлені дроту. Може тому вони припали нашим вихованцям до смаку? А може навпаки, це помста хазяїну за те що він стільки часу приділяє ноутбуку, і так мало своєму сіроманцю!? Жарти-жартами, але дійсно, досить багато звернень до сервісного центру пов’язані саме з перегризанням котиком дроту.

Хай би там як, ситуацію цілком можна виправити! Існує популярна і не така вже дорога послуга заміни пошкодженого кабелю! Зверніться до сервісного центру Apple і проблема буде вирішена протягом найкоротшого часу. А щоб пригода не повторилася — не залишайте MagSafe без нагляду, вчасно відвертайте улюбленця від спричинення вандалізму… Але не дуже гнівайтесь на нього, просто йому теж подобається Apple!