Портал MAC.ORG.UA створений командою професіоналів-практиків у сфері використання та сервісного обслуговування комп’ютерів Apple. Завдяки великому досвіду роботи з Mac, ми ретельно готуємо матеріали публікацій, обираючи лише найкорисніші, найактуальніші та достовірні теми.

Олег Желябін

Бути на вістрі новітніх технологій, поєднувати теорію та практику користування техніки Apple — це професійний обов’язок!

Допомогти користувачам у вирішенні проблем, дати пораду, запропонувати корисну новину чи огляд — це головне завдання!

Артем Фролов

Лише з великим досвідом приходить повне розуміння філософії Apple — це якість та піклування про користувачів у всьому!

Саме цю концепцію ми втілюємо у життя — пропонуємо нашим читачам оригінальні, якісні комплектуючі, запчастини та аксесуари для Mac.

BashMac.UA

Проект Mac Україна створений за сприяння та підтримки одного з найвідоміших сервісних центрів Apple – “BashMac” у Києві.

Це дає змогу запропонувати читачам, не тільки інформаційні матеріали, але й практичні поради, відповіді на поширені запитання, пояснення та інструкції.

Максим Кривенко

Досконально знати конструкцію комп’ютерів Apple, та професійно володіти програмним забезпеченням — це ще не головне!

Набагато важливіше: не тільки вирішити технічну проблему, але й усунути її причину, передбачити наслідки, надати користувачеві Mac дієві рекомендації.

Mac Україна — це перший україномовний інтернет ресурс для поціновувачів продукції Apple. Тут Ви знайдете відповіді на запитання щодо користування технікою, її сервісного обслуговування, ремонту, актуальні новини, корисні поради та цікаві огляди.

mac-ukraine-team