Оригінальні навушники від Apple випускаються тільки у білому кольорі, це фірмове забарвлення, яке ніколи не змінювалось (крім AirPods Max). Проте, у продажу можна знайти різнокольорові AirPods (червоні, жовті, сині, чорні, зелені та інші). Яким чином фарбуються навушники, та чи варто їх купувати?

Фарбовані навушники AirPods (Pro)

Покраска наушников AppleВідразу зауважимо, що будь-які кольори крім білого не є оригінальними. Це означає, що окремі майстерні, студії, або аматори фарбують їх самостійно. Ціль — зробити аксесуар унікальним, не схожим на інші. Звичайно, коштують такі товари дорожче за стандартні, але крім сумнівних переваг, вони мають низку недоліків:

  • Навушники фарбуються не в заводських умовах, тому якість нанесення та довговічність покриття під великим питанням.
  • Apple знімає гарантію на фарбовані AirPods, тобто у випадку поломки — відремонтувати або замінити їх на нові по гарантії не вдасться.
  • Як правило, продавці дають всього 3-6 місяців гарантії на фарбовані аксесуари.
  • Кольорові ЕйрПодс складніше продати згодом ніж стандартні білі.

Як бачимо, хоча завдяки покрасці, навушники Apple можна зробити особливими, проте у такої технології більше недоліків, ніж переваг.

Лазерне гравіювання AirPods замість фарбування у Києві

Лазерная гравировка AirPods в КиевеНа відміну від фарбування, технологія лазерної гравіровки навушників Apple та зарядного кейсу є цілком безпечною та надійною процедурою. Завдяки лазеру на AirPods, Airpods Pro, AirPods Max можна нанести будь-яке зображення, напис, логотип, смайл, Emoji, символіку. Таким чином, швидко, та за доступною вартістю можливо створити дійсно ексклюзивний дизайн, підготувати навушники для подарунку або надати персонального стилю.

Послугу лазерного гравіювання AirPods у місті Київ надає студія Gravirovka.Ua. Отримайте професійну допомогу в створенні макету, підборі шрифтів, зображення. Готовність у день замовлення!