Останні роки ознаменувалися активним розвитком систем штучного інтелекту: OpenAi, Midjourney та інших. Тенденція не обійшла стороною і сферу професійної обробки графіки, фото. Сьогодні розповідаємо про дійсно революційне програмне забезпечення студії Topaz Labs, яке робить процес покращення якості фотографій неймовірно простим.

Що таке Topaz Photo AI?

Про програму Topaz Photo AIВ основі даної програми лежить система штучного інтелекту, який у автоматичному режимі дозволяє видаляти шум, підвищувати роздільну здатність зображень, покращувати колір та яскравість знімків. Іншими словами, Topaz Photo AI вміє з «шумних», нечітких, «заблюрених» фотографій робити максимально якісні та різкі. Як збільшити фото з покащенням якості? Легко! Алгоритм роботи повністю автоматичний, достатньо зробити декілька кліків, все інше програма виконає самостійно.

Окрім автоматизації процесів, Topaz Photo AI може похвалитися підтримкою великої кількості професійних форматів зображень: Photoshop, Lightroom, RAW, DNG, та інших «сирих» форматів файлів. Доступна версія програми як для Windows, так і macOS, а також інтеграція з іншим графічним софтом.

Встановлення Topaz Photo AI на MacBook у Києві

Встановлення Topaz Photo AI на МакбукПрограму можливо купити та завантажити на офіційному сайті розробника. Сервісний центр Apple BashMac пропонує допомогу у встановлення програми Topaz Photo AI на macOS. Достатньо завітати до сервісу, що знаходиться у місті Київ, на вул. Велика Васильківська, 18 зі своїм MacBook та отримати програмне забезпечення.