Великі накладні навушники Apple користуються великою популярністю у меломанів та спеціалістів, для яких важлива максимальна якість звуку. У більшості випадків ніяких проблем з експлуатацією не виникає, проте іноді може знадобитися перезавантажити гаджет, або ж скинути його до заводських налаштувань. Якщо у звичайних AirPods це відбувається за допомогою затискання кнопки на зарядному кейсі, то у даній моделі все дещо складніше. Коротко розповідаємо про процедуру.

У студії Gravirovka.Ua (Київ) можливо замовити якісне лазерне гравіювання Apple AirPods Max!

Перезавантажити AirPods Max: інструкція

Скидання ЕйрПодс МаксПерезавантаження дозволяє очистити оперативну пам’ять, кеш даних, вирішити програмні помилки. Зазначимо, що користувацькі налаштування, а також пара з iPhone або іншим пристроєм при цьому зберігаються.

  • Перед виконанням обов’язково зарядіть навушники протягом декількох хвилин.
  • Одночасно затисніть кнопку «шумоподавлення» (контролю шуму) та коліщатко Digital Crown поки індикатор не заблимає жовтим кольором.
  • Відпустіть кнопки та перевірте чи вирішилася проблема.

Скидання AirPods Max до заводських налаштувань

Дану процедуру рекомендовано проводити у разі продажу навушників, передачі їх іншому користувачу, або ж, якщо перезавантаження не призвело до результатів.

  • Зарядіть навушники хоча б декілька хвилин.
  • Затисніть кнопку контролю шуму та коліщатко Digital Crown поки індикатор не заблимає жовтим, а потім білим кольором.
  • Відпустіть кнопки.

Після скидання необхідно наново створити пару зі смартфоном або комп’ютером, для цього підносимо навушники до пристрою та виконуємо вказівки на екрані.

/p>