Бездротові навушники Apple повинні швидко з’єднуватися як з iPhone, iPad, так і з комп’ютером Mac. Але іноді виникають ситуації, коли вони не підключаються або навіть не визначаються системою. Проблема не надто розповсюджена, проте періодично зустрічається. У цій статті ми розповімо про порядок вирішення несправності.

Читайте що робити, якщо AirPods не заряджаються

Чому AirPods не синхронізуються з MacBook?

Як і у більшості інших випадків, причина може бути як програмна, так і апаратна. Вирішити програмну помилку можливо самостійно, якщо ж навушники впали у воду, отримали механічне пошкодження, або внутрішню поломку — знадобиться заміна AirPods або зарядного кейсу. Також, причиною можуть стати інші пристрої, що працюють по Блютуз, та переривають сигнал. У такому разі варто послідовно відключити всі девайси та перевірити, чи з’єдналися навушники.

Інструкція по вирішенню проблеми з підключенням AirPods

Скидання налатувань навушників AppleПерейдемо до конкретних кроків, які можливо виконати самостійно:

  • На початку перевірте чи встановлено останнє оновлення системи macOS. Переходимо до «Системних параметрів» — «Оновлення ПЗ» та за необхідності оновлюємося.
  • Спробуйте вимкнути Bluetooth та знову включити його у налаштуваннях. Для цього достатньо клікнути по «Центру сповіщень», значок якого розташований у верхньому рядку меню. Натисніть «вимкнути Блютуз» та знову активуйте його.
  • Перезавантажте Макбук. Це допоможе вирішити програмну помилку, якщо вона сталася.
  • Спробуйте «забути пристрій» у налаштуваннях. Для цього переходимо у «Системні параметри» — «Bluetooth». У списку пристроїв обираємо AirPods та натискаємо на хрестик, підтверджуємо вибір. Знову одягаємо навушники та чекаємо поки система знайде їх та запитає про підключення.
  • Якщо macOS зовсім не «бачить» ЕйрПодс, виконуємо такі дії. Помістіть навушники у зарядний кейс та закрийте його. Зачекайте 15 секунд, після чого відкрийте кришку кейсу. Натисніть та утримуйте кнопку на задній частині футляру 10 секунд поки індикатор не заблимає білим кольором. Виконайте вказівки на екрані Mac для підключення AirPods.

Лазерне гравіювання AirPods у Києві

Таким чином ми можемо скинути налаштування навушників Apple, або ж вирішити системну помилку. Якщо ці дії не допомогли у вирішенні проблеми — це означає внутрішню поломку ЕйрПодс. Нагадуємо, що дані пристрої не підлягають ремонту, але їх можливо замінити окремо.