Корпорація Apple повідомила про чергове оновлення професійної програми для відеомонтажу — Final Cut Pro. Не так давно вона вже зазнавала наймаштабнішого оновлення за останні роки, проте після початку продажів, у програмі були помічені деякі помилки, які і виправили у останній версії 10.3.1.

final-cut-x

Нагадаємо, що Final Cut Pro вважається найпотужнішою програмою для відеомонтажу на комп’ютерах Apple. Програмне забезпечення дозволяє максимально використовувати апаратні можливості Mac, у тому числі надпотужних Mac Pro з двома відеокартами. З презентацією нових MacBook Pro 2016 року з покращеною передачею кольору і новим органом управління Touch Bar, Final Cut була також оновлена, і тепер підтримує новий функціонал.

final-cut-x

Можливості програми дозволяють створювати відеокліпи з кольоровим охватом Rec.601, Rec.709, і Rec.2020. Сам інтерфейс програми також зазнав змін, він став більш темним, з плоскими елементами керування. У комплекті з програмою поставляється додатки Motion 5.3, Compressor 4.3. Усі існуючі користувачі Final Cut Pro можуть оновитися до останньої версії безкоштовно. Придбати і скачати програму можна на Mac App Store.