Британський Інститут Торгових Стандартів провів дослідження ринку, та встановив, що майже 99% зарядних пристроїв Apple, що продаються в інтернет-магазинах по усьому світі — підробні. Для експерименту спеціалісти інституту зробили контрольні закупки адаптерів живлення з 8 країн світу. У результаті було встановлено, що 397 адаптерів з 400 були виготовлені без дотримання стандартів виробника, тобто є копіями різної якості.

Історії відомі випадки, коли підробки зарядок Apple ставали причиною навіть смерті користувачів. Так, наприклад, у Китаї загинули дві людини у результаті враження струмом через неоригінальну зарядку. Після цього корпорація навіть запустила програму обміну підробних адаптерів живлення iPhone на оригінальні. У будь якому разі, навіть якщо підробка не має видимих дефектів, вона наносить шкоду пристрою, його акумуляторній батареї, призводить до передчасного виходу з ладу.

У останній час все більше міжнародних організацій та компаній починають активну боротьбу з підробною продукцією, і це є виправданим кроком. Зовсім недавно, наприклад, одна з найбільших торгових інтернет платформ Amazon, заявила про початок протидії підробкам. А директор Британського Інституту Торгових Стандартів, Леон Ливермон, закликав користуватися лише оригінальними, якісними зарядними пристроями: «Хай це буде коштувати вам на кілька фунтів більше, але підробки і вживані вироби можуть коштувати вам цілого будинку, вашого життя або життя ваших близьких!». У свою чергу ми теж, вже не перший раз рекомендуємо користуватися лише оригінальними зарядками MagSafe!