software, macOS:
Мак Україна
Version:
1
Price:
400грн

Reviewed by:
Rating:
5
On 22 Травня, 2016
Last modified:6 Вересня, 2019

Summary:

Пакет програм для macOS, які просто необхідно встановити на свій Mac! Офісні програми, Adobe for Mac, мультимедіа, 3D, корисні утиліти та багато іншого софту!

Щоб сповна використати можливості вашого Mac, треба скористуватися найкращими, функціональними інструментами! Пропонуємо добірку найкращих програм та утиліт для Mac OS!  

Встановлення програм на Мак

Встановлення, оновлення Mac OS X, допомога у налаштуванні програм.

Офісні програми

Добірка найкращих офісних програм і додатків для Mac OS X. Текстові редактори, програми для роботи з таблицями, створення презентацій, перекладачі, рідери для електронних книг, та ін. Дізнайтесь які програми обов’язково потрібно встановити на свій Mac!

microsoftword

Microsoft Office 2016 для Mac

Популярний пакет офісних програм від Microsoft. Перші версії MS Office для OS X були презентовані у 2008 та 2011 роках, але на думку багатьох користувачів Mac вони видалася невдалими. Нарікання отримав дизайн, абсолютно не в стилі OS X, відсутність багатьох функцій, підтримки екрану Retina, а також проблемне оновлення. Ситуація змінилася разом з презентацією “Microsoft Office 2016” у 2015 році. Було кардинально змінено дизайнерське оформлення програм, додана підтримка Retina, нові стилі і шаблони. Найпопулярніші офісні програми та додатки: текстовий редактор Word, програма для роботи з таблицями Excel, засіб для створення презентацій Power Point, електронний записник Note.

icon128-2x

iWork

Пакет офісних програм і додатків від Apple, конкурент Microsoft Office for Mac. На відміну від MS Office, у iWork найчастіше використовуються лише 3 основні програми: текстовий процесор Pages, табличний редактор Numbers, створення презентацій Keynotes. iWorks частково підтримує роботу з документами Word, Excel, має навіть більший набір анімацій та шаблонів. Але у порівнянні з MS Office — не має ряду популярних і корисних функцій, що робить його менш популярним. Поставляється безкоштовно при покупці нового Mac.

orfo-2016

ORFO 2016

Це система перевірки орфографії, яка при установці вбудовується у систему OS X. Як стверджують розробники, встановлення ORFO 2016 є обов’язковим кроком для тих, хто багато працює з текстом. Система значно розширює російський словник операційної системи, інтегрується у MS Office, програми від Adobe, та інші. Це допомагає писати більш якісно, вберігає від орфографічних помилок.

typed

Typed

Мінімалістичний редактор, створений спеціально для сконцентрованої роботи з текстом. Його дизайн не відволікає від процесу роботи, нечисленні, але функціональні інструменти з’являються лише після рухів мишкою. Додаток дуже зручний для тривалої письмової роботи, крім того, дозволяє відразу зберігати документу форматах: HTML, PDF, або RTF.

lingvo

ABBYY Lingvo

Електронний словник, перекладач, з широким функціоналом. Включає у себе 125 різноманітних словників, та 7 мов. Достатньо легкий та зручний інтерфейс, швидкість роботи програми — дозволяє використовувати її при переписці з іноземцями, читати літературу, тощо. ABBYY Lingvo відрізняється якістю перекладу, адже в ній використовуються такі словники, як наприклад, Oxford і Collins.

evernote

Evernote

Багатофункціональна хмарна інтернет платформа, що поєднує у собі можливості створення записів, списків, організації матеріалів, синхронізацію з іншими учасниками. Незамінна при роботі у команді, дозволяє у режимі реального часу планувати задачі, обговорювати з іншими учасниками, робити зауваження, примітки, тощо.  

OmniGraffle

OmniGraffle

Зручний, потужний додаток для створення різноманітних діаграм. Включає у себе цілу колекцію фігур, ліній, стрілок та ін., також можливо створювати власні елементи. OmniGraffle дає змогу розробляти складні діаграми, навіть у 3D форматі, потім зберігати їх у потрібному форматі (PDF, PNG), відправляти по e-mail, у хмарне сховище, або друкувати.

Wunderlist

Wunderlist

Додаток для планування задач, списків, обов’язків, тощо. Wunderlist має функцію нагадування, яка допоможе нічого не забути і виконувати заплановані дії вчасно. Крім того, усі матеріали чітко організовані, присутні коментарі, пошта, загальні списки, можливість співпрацювати цілою командою.

acrobat

Adobe Acrobat Reader

Найрозповсюдженіша безкоштовна програма для роботи з файлами формату PDF (Adobe Portable Document Format). Надає можливості для перегляду PDF файлів, копіювання, рецензування, трансформації сторінок, друку. Незамінна програма для швидкого і зручного перегляду сканованих сторінок та ін.

djvu

MacDjView

Формат DJVU широко використовується для відображення з максимальною деталізацією растрових зображень, фотографій, складних схем, ілюстрацій, та ін. Для читання таких файлів зручно користуватись безкоштовним DJVU Rider для Mac — MacDjView.

bookreader

BookReader

Програма для читання електронних книг з екрану Macintosh. BookReader підтримує формати: fb2, ePub (не DRM), html, webarchive (Safari), doc (Microsoft Word), rtf, rtfd, txt. Має настройки фону, шрифту, кольору, зручну навігацію і організацію домашньої бібліотеки.

Догори

Програми для роботи з графікою

Дізнайтеся про найкращі графічні програми для Mac! Портал “Mac Україна” склав список найпопулярніших, функціональних, зручних програм для роботи з растровою та векторною графікою, для малювання та обробки фотографій в Mac OS X. Цей список — своєрідний must have для просунутих користувачів Macintosh!

pixelmator

Pixelmator

Багатофункціональний графічний редактор, розроблений спеціально для Mac OS. Його часто порівнюють з полегшеною версією Photoshop, адже програма може виконувати практично ті ж завдання. Звичайно, список інструментів обмежений, але його цілком вистачає для нескладної роботи з графікою. Крім того у Pixelmator яскравий дизайн, зручний інтерфейс, гарна продуктивність і швидкість. Якщо вам потрібен швидкий, якісний графічний редактор для Mac — Pixelmator стане найкращим вибором!

skitch

Skitch

Безкоштовна утиліта для зняття скриншотів екрану, а також їх подальшого редагування. За допомогою Skitch можна робити скриншот усього екрану, або вибраної області, додавати до зображення будь який текст, графіку, коментарі. Готове зображення можна зберегти на комп’ютері, або відправити по Bluetooth, E-mail, додати в Google+ та ін. Програма також синхронізується з хмарною платформою Evernote.

Фото

Фото

Вбудований додаток для організації і редагування фотографій, який прийшов на заміну iPhoto, працює у зв’язці з медіатекою Mac OS X. Має широкий арсенал простих, але ефективних інструментів редагування і покращення зображення, а також великий набір готових фільтрів. Особлива зручність полягає у синхронізації зображень з iCloud, дякуючи чому, вони доступні з будь яких пристроїв Apple, або навіть з PC. За простотою та зручністю використання, додаток поки що не має рівних.

PhotoMill

PhotoMill

Програма для групової обробки зображень. За допомогою неї ви зможете: масово змінити формат зображень (BMP, GIF, JPEG, JPEG 2000, PDF, PNG TIFF), обрізати, міняти розмір фотографій, редагувати яскравість, контрастність та ін. Крім того PhotoMill вміє додавати водяні знаки, ключові слова, міняти GPS координати.

Sketch

Sketch

Дуже простий, але тим не менш потужний додаток для малювання на Mac. Програма для створення векторних зображень Sketch має мінімалістичний інтерфейс, необхідний набір інструментів, підтримує роботу с шарами, швидко конвертує файли. На відміну від аналогів, програма в основному керується за допомогою “гарячих клавіш”. При роботі з додатком, користувача нічого не відволікає від творчості, а розібратися з налаштуваннями буде легко навіть новачку.

Догори