Завдяки вдалим конструктивним рішенням, потужний настільний комп’ютер Apple Mac Pro, дуже рідко зазнає поломок та потребує ремонту. Але все таки існують деякі “вразливі місця”, що за певних несприятливих обставин можуть зазнати пошкоджень і вийти з ладу.

Розглянемо декілька найрозповсюдженіших поломок Mac Pro, способи їх усунення, а також варіанти модернізації професійного комп’ютеру Apple.

Ремонт, або заміна відеокарти Mac Pro

Відеокарта є особливо чутливою деталлю комп’ютеру, тому з часом, особливо при сильному забрудненню пилом, вона може почати перегріватися, і як результат — вийти з ладу. Існують випадки поломки відеоадаптера також від різких перепадів напруги, в результаті яких може згоріти також блок живлення. Щоб вирішити проблему, зверніться для огляду і професійного ремонту в наш сервісний центр Apple!


Заміна, ремонт блоку живлення Mac Pro

Перепади напруги у електромережі, пошкоджений кабель, коротке замикання — призводить до пошкодження блоку живлення. В залежності від типу та масштабу поломки, може знадобитись ремонт, або ж повна заміна блоку. Для точного діагнозу пошкодження та подальшого ремонту, зверніться для проведення безкоштовної діагностики у нашому сервісі.


Заміна оперативної пам’яті Mac Pro

Заміна оперативної RAM пам’яті Mac Pro у більшості випадків потребується, якщо: не вмикається комп’ютер (динамік видає сигнал схожий на пищання, блимає світловий індикатор), або під час роботи він раптово перезавантажується, починаються проблеми з Wi-Fi, та ін. Запрошуємо до нашого центру для встановлення брендової оригінальної оперативної пам’яті.


Профілактична чистка Mac Pro

Якщо ваш Mac Pro почав перегріватися, зависати, видавати сторонні звуки, гудіння — це означає, що він потребує чистки від пилу та бруду. Система охолодження Mac Pro затягує всередину корпусу пил, що з часом осідає товстим шаром на поверхні деталей, та заважає нормальному охолодженню комп’ютера. Профілактичну чистку рекомендовано проводити з періодичністю приблизно раз на рік, не чекаючи ускладнень, що можуть призвести до виходу деталей з ладу. Провести чистку Mac Pro завжди можна у сервісному центрі “BashMac”, м. Київ.


Модернізація Mac Pro

Встановлення оперативної пам’яті

Ви завжди можете збільшити об’єм оперативної пам’яті Mac Pro для покращення продуктивності комп’ютера. Обов’язково звертайте увагу на якість запчастин, враховуючи велике навантаження на них, адже комп’ютер може працювати цілодобово. У сервісному центрі “BashMac” ми встановлюємо лише оригінальну, брендову пам’ять Mac Pro.

Встановлення або заміна SSD накопичувача в Mac Pro

Як відомо, комп’ютери Mac Pro до 2013 року випускалися у стандартному форм-факторі Tower, який надалі був замінений на абсолютно новий циліндричний корпус. Крім того, попередня лінійка оснащувалась звичайними жорсткими дисками, тоді як нова поставляється з твердотільними накопичувачами.

У нашому сервісному центрі, ви можете встановити накопичувач SSD у стару модель Mac Pro, для збільшення швидкості роботи системи і продуктивності. А також замінити на нових Mac Pro стандартні флеш накопичувачі на SSD більшого об’єму.

СЦ “BashMac” працює лише з оригінальними комплектуючими Apple, гарантує якість встановлених запчастин.