Reviewed by:
Rating:
5
On 20 Травня, 2017
Last modified:20 Травня, 2017

Summary:

Аpple зробила безкоштовними популярні програми з пакетів iWork та iLife! Тепер кожен бажаючий може встановити програми на macOS та iOS. Посилання для завантаження...

Нещодавно Apple, без зайвого галасу зробила абсолютно безкошовними та доступними для скачування програми з пакету iWork, а також звуковий редактор GarageBand і відеоредактор iMovie! При цьому, ви можете встановили програми як на операційну систему macOS, так і мобільну iOS. Нагадаємо, що раніше програма GarageBand коштувала $4.99, а будь яка програма з пакетів iWork і мультимедійного iLife — $19.99.

Деякі користувачі отримували пакети програм iWork і iLife безкоштовно, разом з придбанням нових пристроїв Apple. Але й тут існували виключення, наприклад, девайс повинен бути придбаний після 1 вересня 2014 року, а iOS пристрої з менш ніж 16 ГБ пам’яті, не давали права на безкоштовне встановлення програм. Саме тому рішення Apple про надання цим програмам статусу “free”, для усіх без винятку, має дуже порадувати маководів. Нижче ми приводимо прямі посилання для скачування програм на macOS.

Pages, Keynote, Numbers — офісні додатки з базовим функціоналом. Відрізняються від програм пакету Microsoft Office мінімалістичним дизайном, спрощеним функціоналом. Призначені для вирішення простих задач с текстом, цифрами, а також створення презентацій.

Завантажити:

Pages  для macOS

Keynote  для macOS

Numbers  для macOS

      

Pages для iOS

Keynote  для iOS

Numbers  для iOS

GarageBand — відома програма для запису музичних інструментів і обробки звуку. Популярна серед починаючих музикантів, а також тих, хто хоче створити просту домашню студію звукозапису.

Завантажити:

GarageBand для macOS

      

GarageBand для iOS

iMovie — програма для базового редагування відео, яка відома своєю простотою та інтуїтивно зрозумілими інструментами, що робить її привабливою для непрофесіоналів.

Завантажити:

iMovie для macOS

      

iMovie для iOS

Встановленя інших програм на macOS, перевстановлення, оновлення операційної системи, резервне копіювання даних, очищення системи та ін., ви можете швидко та недорого замовити у сервісі Apple BashMac Київ!