Reviewed by:
Rating:
5
On 9 Травня, 2016
Last modified:23 Вересня, 2016

Summary:

Якщо потрібно встановити Mac OS, або оновити OS X, встановити програми на iMac, MacBook, Air, Pro — послуги сервісного центру Apple у Києві.

Хоча самостійне встановлення, або оновлення Mac OS X і програм, на перший погляд не викликає ускладнень, але існують аргументи на користь зробити це у сервісному центрі.

Адже операція потребує вільного часу, доброго знання комп’ютера, вміння резервувати дані, оновлювати програмне забезпечення, налаштовувати систему. Крім того, не завжди стандартний спосіб оновлення операційної системи дає повноцінний результат. Давайте, розглянемо найбільш популярні звернення користувачів, виходячи з багаторічного досвіду сервісного центру “BashMac” у місті Києві.


Встановлення “чистої” операційної системи macOS

Чисте встановлення macOS

Чисте встановлення macOS

Часто, при заміні жорсткого диску, установці нового SSD накопичувача, та у будь яких інших випадках, може знадобитись встановлення операційної системи на чистий диск. Звичайно таку важливу роботу краще довірити спеціалістам, котрі продіагностують комп’ютер, встановлять та налаштують для Ваших персональних потреб, будь яку версію Mac OS. Переваги роботи з професіоналами СЦ “BashMac” — це індивідуальний підхід, швидкість, та невисока ціна.

 


Оновлення, переустановка OS X

Оновлення OS X

Оновлення macOS

Оновлення через стандартну функцію Mac OS — нібито проста процедура, але існують деякі важливі нюанси. Перед тим, як провести оновлення операційної системи, потрібно оновити усі програми, та зробити резервну копію даних. Звичайно, не кожен користувач Mac впевнений у своїх знаннях та навичках, адже найменша помилка може призвести до втрати персональних даних, некоректної роботи програмного забезпечення та іншого. Тому, цілком виправдано, звернутись до сервісного центру, де спеціаліст якісно виконає усі необхідні роботи.

З професійної точки зору, набагато ефектівніше і більш надійно – встановлення нової версії операційної системи на чистий, форматований диск. Тому спеціалісти центру готові виконати повне копіювання даних, провести форматування диску і встановити бажану версію macOS. Це гарантовано призведе до більш стабільної і продуктивної роботи системи. Також можливо отримати рекомендації щодо покращення продуктивності та швидкості роботи системи.


Встановлення та налаштування програм на Mac

Встановлення програм на Mac OS X

Встановлення програм на Mac OS X

Згідно персональних побажань клієнта, проводиться встановлення необхідних програм. Можливе встановлення на Mac, як пакету найпопулярніших, найкорисніших програм, так і професійних програм для роботи з графікою, відео, звуком та ін. Крім того, пропонуються корисні утиліти для очистки диску, проводяться налаштування системних функцій.

Встановлення, або оновлення Mac OS у Києві, легко провести у сервісному центрі Apple “BashMac”, що знаходиться у самому центрі міста. Роботи проводяться досвідченими спеціалістами у Вашій присутності, на протязі короткого терміну. Звертайтеся за вказаними контактами!