Reviewed by:
Rating:
5
On 14 Травня, 2017
Last modified:14 Травня, 2017

Summary:

Особисто доторкнутись до історії “яблуневої” техніки можна у офісі компанії Mac Paw, за попереднім записом.

Нарешті діждались! У Києві відкрився музей вінтажної техніки Apple, що працює у офісі Mac Paw Україна, що на вулиці Велика Васильківська, 100. Чим унікальна виставка та представлені експонати? Річ у тім, що команда Mac Paw зібрала цілу колекцію раритетних “яблуневих” комп’ютерів, серед яких є навіть Makintosh 128k, підписаний самим Стівом Возняком. А ще у експозиції представлені: вінтажний NeXT Cube, легендарний комп’ютер Lisa, 20th Anniversary Mac (ювілейний), Original iMac, 1994 iBook, PowerMac G4, Powerbook G4 Aluminum, iBook, 12 “Powerbook, eMac, iMac G5, Powerbook G3.

Крім комп’ютерної технік, музей пропонує колекцію іншої раритетної техніки Apple, серед якої попередні моделі iPhone. А також книги про дизайн виробництва ICONIC та  Designed in California, фірмові постери Think different, клавіатура на якій була написана перша версія CleanMyMac Classic та ін. Виставка діє на постійній основі, при цьому абсолютно безкоштовно. Але візьміть до уваги, що потрібен попередній запис.

Представник Mac Paw Юлія Петрик прокоментувала:

“Всі, хто приходить до нас на івенти і екскурсії, може подивитися на виставку. Ми плануємо відремонтувати усі комп’ютери і будемо демонструвати згодом, як вони працюють”.

Отож рекомендуємо відвідати музей, щоб особисто доторкнутися до історії Apple!