Операційна система macOS вже містить вбудований плеєр QuickTime, проте він задовольняє далеко не всіх користувачів. Функціонал програми досить куций, при цьому вона підтримує програвання далеко не всіх форматів відеофайлів. Також багатьом не подобається досить заплутаний інтерфейс. Тому, сьогодні ми приводимо список альтернативного софту для відтворення відео на комп’ютерах Apple.

ТОП відеоплеєрів для macOS

У перелік увійшло лише найвідоміше, популярне у світі програмне забезпечення, яке зручне у використанні та пропонує широкий функціонал.

Elmedia Player

Elmedia PlayerУніверсальна програма для відтворення відео на Мак від студії Eltima. Підтримується велика кількість різноманітних форматів: MP4, MP3, MKV и WMV, DAT, SWF и Blu-ray. Доступні унікальні функції: режим «картинка в картинці», налаштування кольорової схеми інтерфейсу, еквалайзер, відео-тюнер, налаштування субтитрів, швидкості відтворення, та інші. Важлива особливість — Elmedia Player повністю сумісний з архітектурою чіпів Apple Silicon (M1, M2). Має безкоштовну та преміальну платну версію.

VLC media player

VLC playerПовністю безкоштовний плеєр для Mac, з підтримкою майже всіх існуючих відеоформатів: 3GP, ASF, AVI, DVR-MS, FLV, Matroska (MKV), MIDI, QuickTime File Format, MP4, Ogg, OGM, WAV, MPEG-2 (ES, PS, TS, PVA, MP3), AIFF, Raw audio, Raw DV, MXF, VOB, RM, DVD-Video, VCD, SVCD, CD Audio, DVB та ін. Додатково можливе встановлення плагінів та розширень функціоналу, також плеєр вважається максимально захищеним. З недоліків можливо назвати досить застарілий інтерфейс, на вивчення якого знадобиться час.

IINA

IINA плеєрПлеєр у стилі «модерн», саме так позиціонують розробники свій продукт. Дійсно, він має, мабуть, найпродуманіший інтерфейс з сучасним, мінімалістичним дизайном. Вікно програми дещо схоже на базове QuickTime, проте пропонується набагато більше функцій та налаштувань. Підтримується велика кількість жестів для трекпаду Force Touch та Touch Bar, гарячі клавіші, режим «картинка у картинці», Dark Mode. Програма безкоштовна і точно сподобається естетам.

5KPlayer

5KPlayerЩе один відеоплеєр з підтримкою вражаючої кількості форматів. Пропонує базовий функціонал, а також просунуті опції, наприклад, органайзер мультимедіа, потокову передачу, обрізання відео, та ін. З мінусів можна назвати велику кількість реклами у безкоштовній версії.

JustPlay

JustPlay плеєрЛегка, інтуїтивно-зрозуміла програма для перегляду відео у macOS з нативною підтримкою Mac на M1, M2. Відтворює 4K, 8K формати, має відеотюнер, звуковий еквалайзер, субтитри. Плеєр можливо завантажити з App Store, проте він платний, хоча й має невисоку ціну.

Замовити встановлення будь-яких програм для роботи з відео ви можете у сервісному центрі Apple BashMac Київ!