Чимало власників продукції Apple мають у розпорядженні відразу декілька комп’ютерів. Наприклад, ноутбук MacBook (Pro, Air) та моноблок iMac. Можливо ви не знали, але існує можливість зробити Аймак зовнішнім монітором для Макбук! Це дуже зручно, якщо необхідно збільшити розмір екрану, а також вивести звук на більш потужні динаміки десктопу. Розповідаємо як це зробити.

Професійний ремонт та модернізація iMac у Києві

Як підключити iMac до MacBook

Режим зовнішнього екрана для iMacНа самому початку зауважимо, що режим зовнішнього дисплею підтримують тільки iMac 2009-2014 років випуску, у свою чергу з ними сумісні будь-які моделі MacBook Pro та Air випущені до 2019 року. Дана технологія має назву Target display mode, нажаль, нова техніка її підтримку не отримала. Якщо ви користуєтеся сучасними версіями Мак, на допомогу прийде програмне забезпечення сторонніх розробників, наприклад, Luna Display, Duet Display. Також через AirPlay можливо виводити зображення з iPhone або iPad на iMac.

Вимоги до iMac та macOS

  • Підключення Аймак до Макбук підтримують моделі:
    24 та 27 дюймів 2009-2010 років випуску через кабель Mini DisplayPort. На iMac повинна бути встановлена версія macOS High Sierra або нижче.
  • 21,5 та 27 дюймові iMac 2011, 2012, 2013, та середини 2014 років випуску через кабель Thunderbolt або Thunderbolt 2. На комп’ютері встановлена macOS High Sierra або нижче.

Вимоги до MacBook

  • Будь-які моделі до 2019 року випуску з встановленою macOS Catalina чи старішої версії. З’єднання відбувається через Mini DisplayPort або Thunderbolt в залежності від версії iMac (дивимося вище).

Обслуговування MacBook у сервісному центрі BashMac

Інструкція з підключення iMac у якості дисплея

Підключення Аймак до МакбукНаводимо покроковий план сполучення моноблоку та ноутбуку Apple:

  • Переконайтеся, що ваші моделі пристроїв сумісні з вищенаведеними вимогами.
  • Увімкніть MacBook та iMac (до Аймак повинна бути підключена клавіатура).
  • З’єднайте комп’ютери за допомогою Mini DisplayPort або Thunderbolt шнура.
  • На клавіатурі iMac натисніть комбінацію клавіш Command + F2.
  • Щоб програвати звук через динаміки моноблоку перейдіть до «Системних параметрів» на Макбук — «Звук» — «Вивід». Оберіть iMac у якості пристрою для виведення звуку.

Таким чином ми «розшарюємо» екран та звук з нашого MacBook на iMac. Для виходу з режиму зовнішнього монітору достатньо знову натиснути Command + F2.