Пройшло декілька тижнів з початку тестування чергового оновлення операційної системи Apple, і вже зараз воно стало доступним на Mac App Store. Більшість експертів схиляються до думки, що це оновлення буде останнім перед офіційним випуском нової macOS Sierra 10.12.

Користувачам рекомендується перевірити наявність оновлення та встановити його. Нагадуємо, що з кінця осені очікується поява першої офіційної версії macOS Sierra, яка наразі знаходиться на стадії бета тестування. У новій ОС з’явиться підтримка голосового помічника Siri, системи оплати Apple Pay to Safari, можливість автоматичного розблокування за допомогою Apple Watch та ін. Функціонал розшириться також завдяки впровадженню технології “картинка в картинці”, модернізованому додатку Фото, новим можливостям роботи з iCloud.

Поки маководи з нетерпінням очікують Sierra 10.12., не зайвим буде оновитися до останньої версії OS X El Capitan 10.11.6, тим паче, що вона вже зарекомендувала себе як надійна, стабільна система. Отож, перевіряйте оновлення в Mac App Store, або ж звертайтеся для програмної допомоги до сервісного центру Apple.