Як повідомлялося раніше, корпорація планувала представити перший автомобіль Apple Car у 2020 році. Проте згідно останнім даним видання The Information, строки презентації переносяться на рік. Цьому є вагомі причини, узагальнити які можна простим фактом — Apple поки що не готова представити електромобіль, що складе конкуренцію існуючим моделям.

Те що яблунева корпорація більш ніж серйозно підійшла до розвитку автовиробництва, не викликає сумнівів. З цією ціллю вона навіть активно переманює спеціалістів конкуруючих компаній, зокрема Tesla Motors, Daіmler, General Motors та ін. Крім того, в минулому році Apple збільшила кількість співробітників проекту Titan, який займається розробкою автомобілів, до 2000 чоловік. Це у три рази більше початкової кількості.

Відкритим зостається питання і щодо виробничих потужностей здатних забезпечити серійний випуск Apple Car. Власного автозаводу у корпорації немає, мало того, навіть по своїм топовим розробкам, наприклад, iPhone, вона співпрацює з підрядниками у Тайвані. Залишається варіант або будувати свій завод, що малоймовірно, або ж шукати партнерів серед існуючих автогігантів.

apple-car-2021-tesla

Головним конкурентом, та й законодавцем у сфері електроавтопрому залишається Tesla Motors. На відміну від Tesla, яка намагається оснастити усі свої автомобілі автопілотом, Apple Car такого ентузіазму не виявляє. Які ж новітні ідеї і технології Apple використає у своєму автомобілі — поки що залишається загадкою.