Після презентації оновленого iMac, а також анонсу цілковито нового iMac Pro, спеціалісти з PrimateLabs, за традицією провели перші тести графіки моноблоку Apple. Тести проводилися на бечмарках Geekbench, які зокрема тестують продуктивність графіки при обробці зображень, моделюванні та ін. Такі показники стають все більш важливими, адже у сучасному цифровому світі чимала роль відводиться потужній відеокарті, обчислювальну потужність якої використовують програми і додатки. Тести продуктивності графіки були проведені і для іншої комп’ютерної техніки Apple, результати наведені нижче у таблиці.

Результати тесту GPU (графіки)

За результатами GPU тесту iMac (27-inch Retina Mid 2017) набрав найвищу кількість балів, iMac (21.5-inch Retina Mid 2017) посідає друге місце. Таким чином, якщо порівнювати з показниками 2015 року — потужність графіки iMac зросла на 80%.

Результати тесту процесору у одноядерному режимі тестування

Крім тесту графіки були проведені тести потужності процесору. Результати видалися теж досить вражаючі — iMac (27-inch Retina Mid 2017) виявився найпотужнішим.

Результати тесту процесору у багатоядерному режимі тестування

У той же час, при мультиядерному тестуванні, на першому місці залишається Mac Pro (Late 2013) з 12 ядрами. На думку експертів, ця ситуація зміниться, разом з появою iMac Pro. Що ж, чекаємо кінця року, щоб гідно оцінити абсолютно новий моноблочний комп’ютер від Apple. Але й зараз, існуючі моделі демонструють відмінні результати!