Голосовий помічник Siri який вже давно використовується на мобільних пристроях Apple, скоро буде доступний і у новій операційній системі macOS Sierra. Таким чином на MacBook, iMac та інших комп’ютерах Apple з’явиться новий цікавий функціонал, що зробить користування пристроєм ще більш комфортним.

Звичайно, при використанні Siri, система сама дає підказки щодо управління помічником, проте можливості програми набагато ширші, щоб використати їх сповна варто вивчити повний список команд.

Для управління Siri використовуються певні команди. Цікаво що до недавнього часу не існувало ресурсу де були б зібрані всі інструкції щодо управління голосовим помічником. Але ситуацію виправили — у мережі з’явився сайт-збірник команд Siri (щоправда на англійській мові). Дані зручно структуровані по розділам: Conversion («Перерахунок величин»), Maths («Розрахунки»), Date Calculation («Розрахунки дат»), Apps & App Store («Додатки, App Store»), Device Control & Settings («Керування пристроєм і налаштування»), Notifications («Повідомлення»), Contacts & Calls («Контакти і дзвінки»), Calendar («Календар»), FaceTime, E-mail, Home Kit. Адреса сайту https://hey-siri.io

Команды Siri

Сайт з командами Siri

Нагадаємо, що подібний сайт з командами для голосового помічника, нещодавно створили і шанувальники аналогічного сервісу Google Now — http://ok-google.io Подібна активність свідчить про зростання популярності керування комп’ютером за допомогою голосу. Цілком можливо що через декілька років «розмовляти» з комп’ютером стане звичною справою.

OK_Google команды

Сайт з командами OK Google