Нагадаємо, що у 2014 році Apple придбала стримінговий сервіс у Beats Electronics, заснувавши на його основі власний музичний магазин Apple Music. Трохи пізніше, у 2015 році відомий репер Jay Z купив у шведської компанії Aspiro інший популярний сервіс під назвою Tidal. Не дивно, що увесь наступний час обидві великі компанії конкурували за вподобання споживачів. На даний час Apple Music має близько 15 мільйонів платних підписників, а Tidal у свою чергу 4 мільйони.

Деякі зарубіжні видання, раніше вже писали що переговори про злиття двох популярних сервісів почали вестися ще з 2015 року, але мабуть сторони не могли дійти згоди. Не витримавши цього тривалого протистояння, відомий репер і музикант Каньє Уест у своєму твіттер написав ряд повідомлень, у яких закликав Apple нарешті купити Tidal.

«Apple, видай Джею (Jay Z) чек за Tidal і перестань поводитися ніби ти Стів (натякаючи на Джобса)», — написав Kanye West у Twitter.

Крім того музикант виказав готовність вести переговори по цій угоді з Тімом Куком, командою Apple Music, та власником Tidal репером Jay Z. Цікаво, що останнього часу подібна активна участь музикантів і продюсерів у житті великих технологічних компаній значно почастішала. Це зайвий раз свідчить про те, як щільно високі технології і сервіси проникли у всі сфери сучасного буття. Звертаємо увагу, що для музикантів і діджеїв буде корисно дізнатися про список найкращих DJ програм на MacBook, iMac, який нещодавно був опублікований на нашому порталі mac.org.ua.