Навіть якщо ви не хакер, вам буде цікаво дізнатись що корпорація Apple оголосила про високу винагороду за виявлення вразливостей у власному програмному забезпеченні! Так, наприклад, за злам iCloud зломщик може отримати 50 тис. дол., а за найвищу “майстерність” у доступі до апаратних засобів безпечного завантаження — усі 200 тис. дол.!

Взлом Apple

Такою інформацією поділився голова служби безпеки Apple Іван Кристич. За його словами корпорація розуміє, що “діри” у безпеці програмного забезпечення знаходити все складніше, тому готова сплатити високу винагороду за подібну роботу. Враховуючи, що macOS взагалі практично не вразлива для вірусів!

«Складність при пошуку подібних вразливостей – це те, за що ми хочемо нагородити людей, які витрачають на це час і, чесно кажучи, виявляють творчий підхід», — заявив Кристич.

Взлом Apple

Раніше подібну практику вже впровадили інші провідні корпорації світу, що займаються розробкою ПО. У тому числі і соціальна мережа Вконтакте, засновник якої Павло Дуров не один раз заявляв про винагороду у 100 тис. долларів, за знаходження “дір” у безпеці. Щоправда Apple поки що підключила до роботи лише обмежену кількість хакерів і спеціалістів по комп’ютерній безпеці. Але згодом коло претендентів може значно розширитись, тож усі зацікавлені особи мають дочекатися сигналу “старт”!