Microsoft оголосила, що Office for Mac 2011 не підтримуватиметься у macOS 10.13 High Sierra. Це не означає, що програмне забезпечення не буде працювати, але виробник натякає на це. Word, Excel, PowerPoint, Outlook і Lync не були протестовані на macOS 10.13 High Sierra, і офіційна підтримка цієї конфігурації не буде надана. Також зазначається, що користувачі Office 2016 для Mac можуть зіткнутися з деякими проблемами при користиванні High Sierra. Microsoft наголошує, що версії 15.34 і вище не підтримуються, і ви, можливо, не зможете запускати додатки.

Виробник рекомендує оновитися до 15.35 або пізнішої версії, але навіть це не гарантує безперебійну роботу. Не всі функціональні можливості Office можуть бути доступними і ви можете зіткнутися з проблемами стабільності, коли програми несподівано будуть закриватись. Під час бета-періоду для macOS 10,13 High Sierra офіційна підтримка цієї конфігурації Office не була надана.

“Ми наполегливо рекомендуємо вам зробити резервну копію існуючих даних перед спробою оновлення операційної системи. Якщо у вас виникли проблеми з використанням Office 2016 для Mac на High Sierra, надішліть нам відгук, щоб ми могли їх вирішити” — заявили у компанії.

Microsoft також нагадала, що підтримка комплекту 2011 завершується в наступному місяці, включаючи оновлення безпеки. Усі програми в пакеті Office for Mac 2011 завершують підтримку 10 жовтня 2017 року. Після цієї дати не з’являться нові оновлення безпеки, безкоштовні або платні варіанти підтримки або технічні оновлення вмісту. Крім того, користувачі Mac Office Microsoft отримують сервіс другого класу від компанії,  якому пропонуються лише п’ять років оновлень безпеки, а не десяти років, що надаються користувачам Windows.