Раніше ентузіасти вже знаходили відповідний код у HomePod, наразі корпорація Apple підтвердила, що нове покоління AppleTV отримає можливість відтворювати відео у форматі Ultra HD 4K. The Wall Street Journal повідомляє, що зараз компанія веде перемовини з кіностудіями щодо зниження вартості на 4K фільми, що розповсюджуються через iTunes.

Щоправда видання коментує, що представники відеостудій без особливого ентузіазму сприймають подібну перспективу, і навіть порадили Apple не диктувати умови у сторонній сфері. “Ми не даємо Apple порад щодо того, як їй слід оцінювати свій iPod” — заявив один з правовласників. Хоча яблунева корпорація пропонує середню вартість на таке відео у 20 доларів для американського ринку, правовласники бачать її на 5-10 доларів дорожче.

Серед вітчизняних користувачів продукції Apple наразі взагалі точаться суперечки на рахунок виправданості AppleTV. Більшість схиляється до думки, що набагато простіше підключити до телевізору ноутбук чи комп’ютер. Все ж існує частина користувачів, які безперечно оберуть AppleTV у якості телевізійної приставки.