Популярна програма Pixelmator Pro отримала значне оновлення у 2022 році. Нагадаємо, що цей софт є альтернативою Adobe Photoshop, та широко використовується власниками комп’ютерів Apple. Переваг у програми досить багато: вона проста, інтуїтивно зрозуміла, має величезний набір інструментів для роботи з графікою. Особливість полягає у тому, що пропонуються лише найнеобхідніші функції для редагування і перегляду зображень, тож розібратися з ними буде просто навіть початківцю. Також софт повністю сумісний з комп’ютерами на базі процесорів M1. Хоча програмне забезпечення постійно оновлюється, проте саме нещодавно воно було «перероблено з нуля». Розповідаємо про головні нововведення.

Функціонал нової версії Pixelmator Pro for macOS

Браузер фотографій Pixelmator Pro

Отже, перше на що звертають увагу розробники — програма отримала абсолютно новий браузер фотографій. Його можливості майже ідентичні вбудованому додатку «Фото» в macOS. З’явилися категорії “Недавні”, “Вибрані”, “Панорами”, “Селфі” та “Знімки екрану”. Також реалізована підтримка iCloud Photos. Наприклад, фото з iCloud відкриваються у оригінальній роздільній здатності.

Огляд кращих програм для перегляду зображень на Mac

Інтерфейс Pixelmator Pro

Не менш важливим стала покращена підтримка файлів формату PSD і SVG. Тепер ці файли будуть відкриватися з редагованими рівнями, кривими, мікшером каналів та іншими налаштуваннями шару як в Adobe Photoshop. Окрім цього були спрощені деякі процеси:

  • Тепер можна змінити кольори фігур і ефект “Заливка кольором” прямо на бічній панелі “Шари”. Щоб відкрити колірну палітру, двічі клацніть мініатюру шару.
  • Можливо швидко перетворити налаштування кольору, застосовані до шару, на шар налаштування кольору. Зробіть це, натиснувши кнопку «Додатково» у верхній частині панелі «Корекція кольору» та оберіть «Перетворити на шар коригування кольору».
  • Прокрутка параметрів для збільшення за допомогою трекпадів MacBook Air була покращена.
  • Зміна розміру зображення не призведе до масштабування розміру зерна та радіусу різкості шарів регулювання кольору «Зерно» та «Різкість».
  • Додано кілька покращень стабільності та продуктивності, пов’язаних з фігурами, а також виправлено проблему з мініатюрами фігур.

Замовте встановлення Pixelmator Pro на MacBook у Києві! Зверніться до сервісного центру Apple BashMac на вулиці Велика Васильківська, 18. Або отримайте дистанційне встановлення на ваш Mac.