Місце серед найкращих програм для роботи з графікою на Mac займає Pixelmator. Це програмне забезпечення часто називають заміною Adobe Photoshop, проте воно простіше та не вимагає глибокого вивчення. Разом з тим пропонуючи найнеобхідніші інструменти для обробки фото, створення графічних об’єктів. Хоча програма є безкоштовною, але має платну версію Pixelmator Pro. Саме у неї додали нову опцію з назвою «Deband», яка вміє видаляти пікселізацію на фотографіях.

Що таке «Deband» Pixelmator Pro

Deband в Pixelmator Pro МакФотографам та дизайнерам добре відомий ефект пікселізації, або появи на неякісних зображень «кольорових смуг», розмиття. Тобто перехід між відтінками та областями з нерівномірним освітленням виглядає різким, градієнтним. Звичайно, видалення даних артефактів вручну — завдання дуже складне та займає багато часу. Саме тому, розробники Pixelmator Pro створили нову технологію на базі машинного навчання.

Алгоритм «Deband» інтелектуально аналізує кольори, градієнти та текстури на зображенні та автоматично згладжує різкі переходи. Цікава особливість в тому, що функція автоматично спрацьовує одним кліком на трекпаді або миші. Таким чином значно економлячи час дизайнеру. Результати тестів показали просто відмінний результат, тому ми рекомендуємо оновитися на нову версію 3.2.3.

Встановлення Pixelmator Pro на MacBook

Дану програму можливо самостійно купити та завантажити з офіційного App Store. Або ж ви можете звернутися до сервісного центру Apple BashMac для встановлення Pixelmator Pro з «Deband» на ваш Mac у Києві. Програмне забезпечення буде швидко інстальоване, оновлене та готове до роботи!