Усі комп’ютери Apple працюють на власній операційній системі macOS. Проте вони підтримують і ОС Віндовс, якщо це необхідно для роботи у певних програмах, інсталяції ігор, тощо. Сервісний центр Apple BashMac у місті Київ пропонує встановлення Windows 11 на MacBook з процесорами M1 та M2.

Швидкість роботи Windows на Mac з Apple Silicon

Тест Віндовс на Мак М2Цікаво, що хоча система на самому початку призначається для звичайних ПК, але архітектура нових чіпів M1, M2 дозволяє використовувати її навіть ефективніше. Так, за результатами тестів декількох відомих блогерів, виявилося, що Віндовс 10 та 11 версій працюють швидше, ніж на Microsoft Surface Pro X і Dell XPS Plus. У першому випадку тестування на Макбук Про 13 (М1) продемонструвало результати у 1288 балів (одноядерний ), проти Майкрософт Сурфейс у 799 балів. А MacBook Air (M2) набрав цілих 7260 балів (багатоядерний) у Geekbench 5, на той час як преміальний Dell XPS Plus — всього 5476 балів.

Послуга встановлення Windows 11 через Parallels Desktop

Параллелс Декстоп встановлення ВіндовсНа даний момент існують два основних методи інсталяції Віндовс на Мак. Це використання вбудованого Boot Camp та через програму віртуалізації Parallels Desktop. Ми рекомендуємо саме останній спосіб, адже це дозволяє одночасно працювати у двох операційних системах. А висока потужність та продуктивність MacBook з чіпсетами М1 та М2 — забезпечують відмінну швидкість без зависань. Доступне встановлення будь-яких програм на Windows.