Потужна програма для створення 3D графіки Autodesk 3ds Max доступна тільки для платформи Windows. Проте, використовувати її можливо і на MacBook. Для цього необхідно встановити Windows на Mac через Parallels Desktop. Замовити дану послугу можливо у сервісному центрі Apple BashMac Київ.

Як встановити 3ds Max на Mac з ARM-процесором

Віндовс 11 через Параллелс ДесктопНові моделі MacBook Pro та MacBook Air, що оснащуються чіпами M1, M2 — підтримують встановлення Віндовс 10 та 11 версій через одну з програм віртуалізації. Найпопулярнішим рішенням є використання Parallels Desktop 18, завдяки чому можливо одночасно запускати на комп’ютері macOS та Windows. Процедура не відрізняється високою складністю, проте вимагає чимало часу та певного досвіду користувача. Для цього нам знадобиться:

  • програма Parallels Desktop 18;
  • дистрибутив Windows (10, 11);
  • установочний файл 3ds Max.

3ds Max на MacBook M1, M2 з плагінами V-Ray та Corona Renderer

Плагіни Корона Рендер, Ві-рей для МакбукЗвернувшись до нашого сервісу ви можете отримати допомогу у встановленні Windows на Mac, а також актуальної версії Autodesk 3ds Max та популярних плагінів Corona Renderer, V-Ray. Послуга надається швидко, має доступну вартість. Додатково пропонується оновлення та налаштування програмного забезпечення.