FL Studio — це одна з найпопулярніших програм для створення музики та обробки звуку на комп’ютерах Apple. Незважаючи на те, що дана «віртуальна студія» вважається професійною, навчитися користуватися нею буде легко навіть початківцю. Адже софт пропонує величезну кількість вбудованих інструментів, ефектів та плагінів. Наразі доступна установка нативної версії FL STUDIO на MacBook з процесорами M1 та M2. Для замовлення послуги рекомендуємо звернутися до сервісного центру Apple BashMac.

Переваги FL STUDIO для macOS

Про програму FL StudioЦе автоматизована професійна аудіостанція від бельгійського розробника Image Line, призначена для створення та мікшування музики на комп’ютері. Окрім можливості запису звуку з зовнішніх джерел, програма пропонує багатодоріжковий секвенсор, аудіомікшер, інструмент Piano Roll. А також зручний каталог для зберігання та керування музичними треками, звуками.

Додатково до базового функціоналу, що включає синтезатори, аудіоефекти, та інші інструменти для редагування, Фл Студіо підтримує безліч плагінів. Це робить програму дійсно універсальною, саме тому її обирають професійні музиканти, діджеї, вокалісти та продюсери. Програмне забезпечення є платним, проте пропонується безкоштовна пробна версія.

Кращі VST-плагіни для FL Studio

Значно розширити можливості DAW-програми дозволяє використання різноманітних плагінів. Цікаво, що для роботи можливо використовувати як продукти студії Image-Line, так і від сторонніх розробників. Встановлення плагінів не відрізняється складністю, їх можливо навіть істалювати у папку на зовнішній диск. Серед найпопулярніших виділимо такі:

  • Native Instruments Kontakt 5.
  • Native Instruments Massive.
  • Native Instruments Absynth 5.
  • Native Instruments FM8.
  • ReFX Nexus.
  • Steinberg The Grand 2.
  • Steinberg HALion.
  • Native Instruments Solid Mix Series.

Звернувшись до сервісу BashMac ви можете отримати повну програму на macOS Monterey та інші версії системи, замовити її оновлення та встановлення додаткових плагінів. Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 18. Можливе дистанційне встановлення на ваш Mac!