Особливість нових моделей Air з ARM-чіпами (M1, M2) полягає у тому, що вони не мають кулеру охолодження. Тобто тепло від процесору передається безпосередньо на радіатор. Таке рішення пов’язане з тим, що дані ноутбуки мають низький рівень нагрівання, тому з конструкції прибрали вентилятор. Проте, чистити Макбук Ейр від пилу та міняти термопасту все ж таки необхідно.

Профілактична чистка MacBook Air

Чистка Макбук Ейр М2, М1 у КиєвіНезважаючи на те, що у процесі роботи даний лептоп нагрівається менше ніж інші більш потужні моделі, проте пил та бруд, що скупчується всередині можуть призвести до перегрівання. Помітити даний симптом можливо за гарячим корпусом, зависанням Макбук Ейр, самовільним вимкненням. Також з часом термоматеріал твердіє та втрачає свої властивості. Чистку від пилу за заміною термопрокладки рекомендовано проводити хоча б раз на один-два роки (в залежності від інтенсивності експлуатації).

Замовити послугу можливо у сервісному центрі Apple BashMac Київ.

Термопаста або термопрокладка на MacBook Air (Apple Silicon)?

Що таке термопрокладка, термогельНа відміну від інших моделей Мак, на даному пристрої використовується не класична термопаста, а спеціальна термопрокладка (термогель, термоінтерфейс). Такий матеріал відрізняється більшою в’язкістю, на вигляд схожий на «жуйку». Чому неможливо використовувати звичайну термопасту? Річ у тім, що проміжок між процесором та радіатором охолодження на Макбук Ейр (М1, М2) — ширший ніж на інших версіях. Тому, паста просто розтікається, не заповнюючи необхідний об’єм. Замінити прокладку дещо складніше, ніж термопасту. Рекомендуємо звернутися по нашого професійного сервісу у Києві.