Протокол передачі даних через інтернет FTP — це зручна можливість отримати доступ до файлів на віддаленому сервері. Наприклад, до файлів сайту, інтернет-магазину, сховища даних, та ін. Для підключення до серверу існують спеціальні FTP клієнти, що дозволяють не тільки переглядати, але й змінювати, завантажувати, передавати інформацію. Проте, можливо обійтися й вбудованим функціоналом операційної системи Mac.

Налаштування FTP з’єднання через Finder в macOS

Підключення до серверу на МакОтже, для підключення до серверу у режимі читання (перегляду) файлів можливо використовувати звичайний файловий менеджер «Файндер». Процедура з’єднання практично не відрізняється від аналогічної для інших програм. Дотримуйтеся даної інструкції:

  • Запустіть Finder натисканням на іконку.
  • У верхньому меню оберіть «Перехід» — «Підключення до серверу» (Command+K).
  • Копіюємо в поле адресу серверу та натискаємо «Підключитися», натискаємо «+», підтверджуємо дію.
  • У відкритому вікні вводимо свій логін та пароль FTP користувача, ставимо галочку «Запам’ятати цей пароль» для швидкого доступу.
  • Натискаємо «Підключитися» та бачимо нове вікно з файлами. Тепер їх можливо переглянути або завантажити на комп’ютер.

Встановлення FTP програм на MacBook

FTP програми для МакосХоча базовий функціонал macOS дозволяє підключитися до сервера, але у досить обмеженому режимі. Для того, щоб мати можливість вносити зміни, завантажувати файли на сервер — необхідно встановити спеціалізований FTP клієнт на Макбук. Замовити цю послугу ви можете у сервісному центрі Apple BashMac Київ.