Всім читачам даної статті, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, у якому ми розповідали про вибір Power Bank для MacBook. Якщо коротко — крім великої ємності такого пристрою, необхідно звертати увагу на його потужність у ватах. Тобто, для зарядки Макбук потребується досить висока потужність, від 29 W до 100 W в залежності від моделі. Дізнатися цю інформацію можливо з маркіровки на зарядному адаптері. А сьогодні ми розглянемо, які ще аксесуари знадобляться для заряджання.

Зарядка MacBook з портом USB-C

Кабель для Макбук USB-C to USB-CВсі моделі з роз’ємом USB-Type-C мають перевагу, адже цей порт підтримує як передачу, так і отримання заряду. Тобто, щоб підключити повербанк або зовнішній акумулятор — достатньо використовувати оригінальний кабель USB-C to USB-C, або ж USB to USB-C. Таким чином, ніяких додаткових аксесуарів не потребується.

Зарядка MacBook з роз’ємом MagSafe (1, 2, 3)

Шнур для Мак USB-C to MagsafeСитуація з ноутбуками Apple, які обладнані фірмовим магнітним роз’ємом складніша. Особливо у випадку з старими моделями, що мають зарядки MagSafe 1 та MagSafe 2. Річ у тім, що шнур на таких адаптерах вбудований, тобто витягнути його, щоб підключити до повербанку не вдасться. У такому разі знадобиться спеціальний кабель USB-C (або USB) — MagSafe (1, 2). Зазначимо, що на ринку таких аксесуарів досить мало, тому необхідно прикласти зусилля для пошуку. Якщо ваш зовнішній акумулятор має вихід DC, можливо підібрати кабель DC to MagSafe. Подібна ситуація і з новими MacBook з роз’ємом MagSafe 3, проте знайти такі шнури набагато легше, вони є у масовому продажі.

Нагадуємо, що купити або замовити ремонт, заміну кабелю MagSafe для MacBook у Києві, ви можете в сервісному центрі Apple BashMac.