На нашому сайті вже є огляд найкращих програм для роботи з відео на комп’ютерах Apple Mac. Сьогодні більш докладно розповімо про одну з найпростіших програм, що має назву Wondershare Filmora. Вона відмінно підходить для монтажу невеликих роликів, має весь необхідний інструментарій, інтуїтивно зрозуміла та легка для вивчення.

Як встановити Filmora для macOS

Завантажити Filmora на МакЗавантажити софт можливо з офіційного сайту. Існує як безкоштовна тимчасова версія, так і платна. Для вивчення можливостей, рекомендуємо встановити тріал версію, що дозволить ознайомитися з функціоналом та принципами роботи. Інсталяція не відрізняється складністю: необхідно запустити дистрибутив та перетягнути іконку у «Програми».

Інструкція по використанню Filmora

Як користуватися Фільмора на МакОтже, як ми вже згадували, дане програмне забезпечення легке для вивчення та роботи. Тому відмінно підійде новачкам, або тим спеціалістам, яким необхідно монтувати невеликі ролики максимально швидко. Розглянемо інтерфейс програми та послідовність роботи:

  • При першому запуску відкривається стартове вікно, де можливо обрати формат відео, розмір сторін, запустити запис екрану, або відкрити вже створений проект.
  • Натиснувши «Новий проект», ми потрапляємо до головного вікна програми. Для того, щоб імпортувати відео необхідно клікнути на значок «Імпорт медіа», або ж просто перетягнути у відповідну область ваші ролики.
  • Монтаж відео відбувається на «таймлінії», натискаємо «+» або перетягуємо необхідний ролик на неї. Файл відразу розбивається на відео та аудіо доріжки, які можливо розділити.
  • Над робочою областю знаходяться головні інструменти: обрізка, кадрування, налаштування швидкості, кольору, «зеленого екрану» та ін.
  • У верхній частині вікна знаходяться спецефекти, титри, переходи, різноманітні графічні елементи.
    Наприклад, для додавання титрів, необхідно натиснути на «Титри» та обрати один з запропонованих варіантів, або ж створити свій власний. Вводимо необхідний текст, налаштовуємо розмір, тип шрифту, положення напису, та перетягуємо його на таймлінію. Зверніть увагу, що програма вже має величезну кількість готових дизайнів, проте деякі з них необхідно додатково завантажити. Подібна ситуація і з переходами, ефектами та іншими інструментами.
  • Готове відео швидко експортується з попереднім налаштуванням. Натискаємо на кнопку «Експорт», вводимо назву ролика, куди він буде збережений, а також формат відео та аудіо файлу. Якщо Мак достатньо потужний, процес займає лічені хвилини.

Замовити встановлення Filmora на MacBook

Даний софт можливо купити та завантажити самостійно, проте ви можете звернутися до сервісного центру Apple BashMac у Києві для швидкого встановлення програм для відеомонтажу на MacBook. Крім Wondershare Filmora доступна установка Adobe Premiere, After Effects, Final Cut, Movavi, DaVinci Resolve, та іншого професійного програмного забезпечення. А також оновлення версій macOS та програм.