software, macOS:
Мак Україна
Version:
1
Price:
400грн

Reviewed by:
Rating:
5
On 22 Травня, 2016
Last modified:6 Вересня, 2019

Summary:

Пакет програм для macOS, які просто необхідно встановити на свій Mac! Офісні програми, Adobe for Mac, мультимедіа, 3D, корисні утиліти та багато іншого софту!

Зв’язок та соціальні мережі в Mac OS X

Зручне користування соціальними мережами, спілкування та обмін інформацією — у наш час просто необхідні сучасній людині! Бути постійно на зв’язку, надсилати та отримувати текст, фото та відео, ділитись ідеями, спілкуватись по аудіо або відео зв’язку — допоможуть рекомендовані програми з нашого списку!

skype

Skype for Mac

Давно відома, популярна програма для дзвінків по інтернету, відеочатів, коротких текстових повідомлень. Незважаючи на те, що за останні роки з’явилось багато схожих за функціоналом аналогів, Skype залишається затребуваним, адже має цілу низку переваг. Це, по перше, стосується якості передачі звуку, при якому голос співбесідників зазнає мінімальних змін, крім того, усі ваші бесіди максимально зашифровані, практично не вразливі до злому, або перехвату. Програма була піонером у своєму класі, та залишається однією з кращих на сьогодні!

viber

Viber для Mac OS

Популярна версія зручної, безкоштовної платформи для спілкування, що допомагає зекономити час та гроші. Обмінюйтесь з друзями та партнерами текстовими повідомленнями, надсилайте фото та відео, будьте на зв’язку 24 години на добу! Для активації  Viber на Mac, потрібно спочатку встановити його на свій телефон, щоб підключити номер до сервісу. Після цього, активуйте програму на комп’ютері та починайте спілкування з ноутбуку чи iMac!

twitter

Twitter для Mac

Незважаючи на те, що є декілька клієнтів для роботи з  Твіттером, але оригінальна, безкоштовна програма Twitter залишається найоптимальнішим вибором. Нагадаємо, що мережа Twitter — це популярний сервіс обміну короткими повідомленнями, який започаткував новий формат спілкування — мікроблогінг. Багато користувачів в усьому світі вважають його найкращою можливістю ділитися ідеями, дізнаватися новини, спілкуватися з однодумцями.

facetime

FaceTime

Вбудована програма для здійснення відеодзвінків між пристроями Apple. FaceTime це не тільки програма, але й назва технології, яка вперше використалася корпорацією в iPhone 4, а потім і в  iPod Touch 2, та iPad 2. Пізніше нововведення з’явилось і в Mac OS X, замінивши застарілу веб-камеру iSight. Програма дозволяє безкоштовно спілкуватись між власниками яблуневої техніки, за умови підключення до Wi-Fi.

iMessages

iMessages

Програма-клієнт для обміну миттєвими повідомленнями, позиціонується компанією Apple як альтернатива стандартним SMS. Через Wi-Fi або 3G/4G мережу, користувач OS X та iOS, може пересилати і отримувати: текстові повідомлення, відео, фотографії, контакти, або навіть підключати групові чати.

Догори

Корисні утиліти та необхідні програми

Без цих службових, зручних і корисних помічників, робота на Mac була б набагато складнішою! Інструменти з очистки Mac OS, драйвери для безпроблемного користування пристроями з файловою системою NTFS, для зберігання паролів, безпеки, та багато чого іншого — у добірці обов’язкових для кожного маководу утиліт!

paragon ntfs mac

Paragon NTFS for Mac

Системний драйвер що дозволяє користувачу Mac переглядати, форматувати, навіть виправляти помилки дисків і розділів з файловою системою NTFS. Як відомо система Mac OS використовую файлову систему HFS+, а Windows— NTFS, тому утиліта Paragon NTFS забезпечує можливість обміну даних між різними системами. Ви зможете використовувати зовнішні диски, флешки, або внутрішні NTFS розділи в OS X. Драйвер по праву вважається швидким та продуктивним, справляється навіть з великими об’ємами роботи, має простий інтерфейс.

cleanmymac

CleanMyMac

Найкраща утиліта для очистки Mac, що допомагає очищати, контролювати стан, оптимізувати роботу системи та інше. Більшість функцій CleanMyMac працюють у автоматичному режимі, тобто користувачу зазвичай потрібно лише натиснути кнопку, все інше програма зробить сама. Утиліта аналізує усю систему, включаючи iTunes, Mail, Photos, Корзину та інші місця, після чого підкаже що необхідно почистити. CleanMyMac відноситься до виду “розумних програм”, тобто сама визначає які важливі елементи не можна видаляти, щоб вберегти користувача від випадкових необережних дій.  

1pasword

1Password 5

Один з кращих у світі менеджерів зберігання паролів з кроссплатформеною синхронізацією. Це означає, що ви без проблем можете синхронізувати програму на різних пристроях, що працюють під управлінням OS X, iOS, Windows, Android і т.і. 1Password 5 надає користувачеві широкі можливості для безпечного зберігання паролів, конфіденційної інформації, даних кредиток, тощо. Має багато налаштувань для досвідчених користувачів: вибір довжини паролю, додаткових символів, складності та ін.

DiskWave

DiskWave

Утиліта для сканування диску Mac, допомагає визначити які файли та папки займають найбільше дискового місця, та при необхідності очистити їх за допомогою, наприклад, CleanMyMac. DiskWave швидко сканує ваш диск, після чого візуалізує результат, що дає можливість зручно зорієнтуватись в розмірі всіх директорій і файлів. Має простий, зрозумілий інтерфейс.

commander-one

Commander One

Зручний файловий менеджер для тих, хто звик керувати файлами за допомогою лише клавіатури. Його можна назвати аналог Windows Commander, програма має дві панелі, крім того оснащена великою кількістю налаштувань, починаючи з розміру і кольору тексту, та закінчуючи історією останніх операцій, що дозволяє отримати швидкий доступ до відкритих раніше файлів і папок. Має вбудований архіватор RAR, ZIP та інших форматів. У версії PRO в Commander One додаються розширені функції: FTP клієнт, доступ до Dropbox, Google Drive, пристроїв iOS, та інші. Програма дозволяє працювати з декількома аккаунтами.

timemachine

Time Machine

Система резервного копіювання від Apple, вбудована у Mac OS (починаючи з версії 10.5 Leopard).  Для використання утиліти, знадобиться підключення зовнішнього пристрою зберігання даних (жорсткий диск, SSD або ін.). За замовчуванням Time Machine буде аналізувати і виконувати резервне копіювання системи OS X за кожні 24 години, тиждень, місяць. В налаштуваннях програми можна додати виключення для деяких файлів, що не потребують зберігання, а також задати інші настройки. Щоб не чекати початку автоматичного резервного копіювання, є можливість вручну створити копію в будь який час.

The Unarchiver

The Unarchiver

У стандартній збірці Mac OS X вже мається вбудований архіватор Archive Utility, але його можливості досить обмежені, підтримується лише декілька форматів. Тому буде корисно встановити потужну утиліту архівування The Unarchiver для Mac, що легко працює з цілою низкою форматів: Zip, Zipx, RAR,7z, Tar, Gzip, Bzip2, LZMA, XZ, CAB, MSI, NSIS, EXE, ISO, BIN, MDF, Stufflt, ARJ, ARC, zoo, LZH, та ін. Після встановлення ви не будете мати проблем з розпаковкою будь яких архівів.

Догори