software, macOS:
Мак Україна
Version:
1
Price:
400грн

Reviewed by:
Rating:
5
On 22 Травня, 2016
Last modified:6 Вересня, 2019

Summary:

Пакет програм для macOS, які просто необхідно встановити на свій Mac! Офісні програми, Adobe for Mac, мультимедіа, 3D, корисні утиліти та багато іншого софту!

Пакет програм Adobe для Mac

Компанія Adobe є провідним виробником програмного забезпечення для роботи з графічним дизайном, веб розробкою, відеомонтажем. Такі програми як Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Lightroom, Adobe Premier — є найпопулярнішими серед професіоналів усього світу. Потужний функціонал і широкий набір інструментів дозволяють виконувати найскладніші операції з графікою, фото, відео. На сьогоднішній день, програми Adobe для Mac — це найефективніше рішення для професіоналів і любителів у сфері дизайну, фотографії, продакшну, веб розробки, та ін. Це програми, які просто необхідно мати на своєму Mac!

Adobe-Photoshop

Adobe Photoshop

Найвідоміша програма для роботи з растровими зображеннями, яку ще називають багатофункціональним графічним редактором. У даний час Adobe Photoshop для Mac є найпопулярнішою графічною програмою серед світових профі. Це незамінний інструмент для дизайнерів, ретушерів, фотографів та інших спеціалістів. Потужний Photoshop CS включає в себе самий широкий набір інструментів обробки, складні фільтри, спецефекти та ін. Крім того, PS тісно взаємодіє з іншими програмами для обробки медіафайлів: Adobe Illustrator, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Encore.

Adobe-Illustrator

Adobe Illustrator

Потужний векторний графічний редактор. Дякуючи Adobe Illustrator ви можете створювати векторні зображення будь якої складності. Зображення намальовані від руки, фотографії, або скановані файли — швидко перетворюються на редаговані векторні контури. Точність та функціональність інструментів Illustrator CS, зробили цю програму незамінною для спеціалістів по дизайну. Створюйте динамічний дизайн, виразні векторні контури і інтерактивні проекти. Отримуйте творчий результат, що точно відповідає вашому задуму!

Adobe-Lightroom

Adobe Lightroom

Графічний редактор компанії Adobe, створений спеціально для роботи з цифровими фотографіями. Програма працює з різними типами файлів, особливо ефективно — з форматом RAW. Призначається для корекції кольору, ретуші, організації каталогу фотографій. Adobe Lightroom використовує «недеструктивне редагування», при якому початковий файл залишається без змін, а усі операції проводяться у автоматично згенерованих файлах, що зберігаються у пам’яті програми. Програма є найпопулярнішою серед фотографів професіоналів, ретушерів, та інших користувачів, що багато працюють з фотографією.

Догори

Мультимедіа та обробка відео на Mac

Мультимедійні програми призначені для роботи з аудіо та відео файлами. За допомогою них можна зручно прослуховувати музику, переглядати фільми, а також виконувати необхідні операції: монтаж відео-роликів на Mac, редагування, покращення файлів, конвертація у інші формати, та багато чого іншого!

vlc Player

VLC Player

Популярний медіа-плеєр, що отримав визнання користувачів Mac дякуючи своїй безвідмовній роботі, можливості програвати усі розповсюджені формати відео і аудіо файлів, простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Цікавою особливістю VLC Media Player є підтримка FTP, програвання файлів, які повністю не завантажились, а також інші корисні функції.

Elmedia Player

Elmedia Player

Простий та універсальний плеєр для програвання великої кількості форматів відео на Mac (FLV, SWF, MOV, MP4, DIVX, RV, RM, Silverlight). Може програвати локальні відеофайли, а також має вбудований інтернет-браузер, через який можна вибирати та переглядати відео на сайтах. Корисною функцією є змога скачувати відео-ролики з інтернету (YouTube, VK, та ін.), робити скріншоти.

itunes

iTunes

Медіаплеєр від Apple, розроблений спеціально для Mac OS та iOS. Популярна програма для пошуку і прослуховування музики, покупки фільмів, музики, книг у iTunes Store. За допомогою плеєра, можна легко і швидко виконати організацію медіатеки, слухати інтернет-радіо, редагувати метадані, синхронізуватися з iPod, iPhone, iPad и Apple TV. Цікавою особливістю плеєра є функція Genius, що аналізує медіатеку користувача і пропонує схожі пісні та фільми з iTunes Store.

iMovie

iMovie

Програма для нелінійного монтажу власного виробництва Apple. iMovie входить в пакет мультимедійних програм iLife, призначена для простого монтажу відео, за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів. Ви можете нарізати та склеювати кадри, покращувати звук, додавати титри, спецефекти, переходи та ін.

Boom

Boom для Mac

Еквалайзер, який дійсно покращує звучання музики на вашому Mac. На відміну від більшості складних еквалайзерів, в налаштуванні яких може розібратися лише професіонал, Boom є гранично простим, але дієвим засобом. Більшість операцій, додаток проводить у автоматичному режимі (калібрує ваш Mac), має встановлені пресети, та більш розширені настройки для вимогливих користувачів.

Evom

Evom

Простий та швидкий відео-конвертер для Mac OS. За його допомогою ви зможете конвертувати відео-файли у необхідний формат, завантажувати в інтернет. При установці Evom встановлює всі необхідні кодеки, після чого можна відразу приступити до роботи.

Final Cut

Final Cut

Одна з найвідоміших і популярних професійних програм для відеомонтажа саме на Mac. Від початку програма розроблялася компанією Macromedia, потім безпосередньо Apple. За допомогою Final Cut було змонтовано десятки відомих фільмів, у тому числі голівудських блокбастерів. Програма дозволяє виконувати будь які операції з відео, необхідні для професійного монтажу.

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro

Найрозповсюдженіша програма для монтажу відео, від компанії Adobe. На початку створювалась під Windows, але швидко стала доступна для Mac OS, та отримала величезну популярність серед спеціалістів по відеомонтажу. Особливі можливості Adobe Premiere Pro: редагування відео роздільної здатності 4К х 4К і вище, 32 бітна кольоровість RGB та YUV, та ін. Програма володіє широким функціоналом, дозволяє редагувати не тільки відео файли, але й аудіосемпли, підтримує звукові доріжки 5.1 surround. Крім того, можливості Premiere Pro розширюються за допомогою інших програм Adobe: Adobe After Effects, PhotoShop, та ін.

Догори