software, macOS:
Мак Україна
Version:
1
Price:
400грн

Reviewed by:
Rating:
5
On 22 Травня, 2016
Last modified:6 Вересня, 2019

Summary:

Пакет програм для macOS, які просто необхідно встановити на свій Mac! Офісні програми, Adobe for Mac, мультимедіа, 3D, корисні утиліти та багато іншого софту!

Програми для роботи з iPhone та iPad

Вашій увазі пропонуються декілька корисних програм для синхронізації Mac з iPhone, iPad, та зручної роботи з ними. Завантаження файлів, музики, відео, резервне копіювання пристрою, його очистка та прискорення роботи — ці прості, але ефективні інструменти обов’язково стануть вам у пригоді! Звикайте до легкого керування вашими мобільними девайсами Apple!

waltr

WALTR

Неймовірно корисна, проста та зручна програма для копіювання музики і відео з Mac на iOS пристрої (iPhone, iPad). Для закачування потрібно лише запустити WALTR, підключити телефон чи планшет, і перетягнути потрібні файли. Програма самостійно конвертує практично будь які файли у зрозумілі для iOS формати, без участі iTunes та джелбрейка. Закачані дані автоматично відобразяться у стандартних “Відео” та “Музиці” пристрою.

macfonetrans

Mac FoneTrans

Програма, що повністю замінює стандартний iTunes, та має інші корисні функції. За допомогою Mac FoneTrans ви можете завантажувати на iPhone або планшет будь які файли, що будуть автоматично конвертуватись у потрібні формати. Крім виконання функцій файлового менеджера, програма може виконати резервне копіювання не тільки усієї системи, а й SMS, контактів та усього іншого.

phoneclean

PhoneClean

Зручна програма для очистки пам’яті та прискорення роботи iPhone, iPad, iPod. Допомагає очистити кеш, видалити тимчасові файли, cookie, історію дзвінків, повідомлень, та ін. PhoneClean працює швидко та ефективно, має близько десятку налаштувань для прискорення роботи додатків, ігр, навіть подовження роботи батареї. Завдяки цій простій програмі можна не тільки звільникти місце у пристрої, але помітно прискорити його роботу.

Догори

Програми для 3D моделювання і креслення

Техніка Apple користується широкою популярністю серед спеціалістів з проектування, 3D моделювання і візуалізації. Потужні iMac та MacBook дозволяють максимально використовувати можливості спеціальних програм для архітекторів, дизайнерів інтер’єру, конструкторів та інших професіоналів. Нижче, ми склали список найпопулярніших програми для роботи з 3D на Mac OS X, які варті вашої уваги!

SKETCHUP

Google SketchUp

Програма для моделювання нескладних тривимірних об’єктів, з можливістю додавати їх на Google Earth мапу. Позиціонується як безкоштовна альтернатива дорогим 3D програмам. Крім безкоштовної версії, має платну версію PRO, з розширеним функціоналом, особливо щодо експорту у інші формати. Приємним бонусом SketchUp є велика кількість галерей 3D об’єктів: архітектурні споруди, меблі, предмети інтер’єру, тощо.

ARCHICAD

ArchiCAD

Незамінний інструмент для архітекторів, спеціалістів з проектування споруд, планування ландшафту, створення інтер’єру та екстер’єру. Найвідоміша програма для моделювання по принципу “віртуальної споруди”, тобто віртуальної моделі, яку користувач створює у пам’яті комп’ютера, використовуючи реальні елементи. Завершивши роботу по моделюванню, користувач може отримати з неї всі необхідні данні для проектної документації: плани, специфікації, візуалізацію. ArchiCAD призначається для професійного використання, має широкі можливості не лише для 3D моделювання, але й для 2D креслення.

AUTOCAD

AutoCAD

Програма, що вважається базовою основою для проектування. На відміну від ArchiCAD, який призначається саме для архітектурних робіт, AutoCAD — це універсальна програма. За допомогою неї виконуються складні 2D креслення і 3D моделювання у машинобудівництві та інших галузях виробництва. AutoCAD надає широкі можливості для роботи з шарами, розмірами, текстами, дозволяє виконати якісні тримірні моделі, навіть надрукувати їх на 3D принтері.  

3dmax

Autodesk 3ds Max

Багатофункціональна професійна програма для створення тривимірної графіки, а також анімації. Autodesk 3ds Max широко використовується художниками, аніматорами, та іншими мультимедіа-спеціалістами. На сьогоднішній день — це найпотужніша і найпопулярніша система, з великою кількістю модулей візуалізації, плагінів, можливістю монтувати відео, та ін. Працює тільки під управлінням ОС Windows, тому на комп’ютери і ноутбуки Mac потрібно встановлювати програмне забезпечення BootCamp, або Parallels. Після встановлення Windows на Mac, усі можливості програми 3ds Max будуть до ваших послуг!

CINEMA 4D

Cinema 4D

Розповсюджена програма для створення тримірної графіки, що відрізняється від інших аналогів більш простим інтерфейсом і вбудованою підтримкою російської мови. Поставляється у шести різних збірках, кожна з яких призначена для певної цільової групи: від спрощеного варіанта, до повнофункціонального для дизайнерів, художників, аніматорів. Цікавою особливістю Cinema 4D є інтеграція з популярними програмами сторонніх розробників: Adobe After Effects, Adobe Photoshop, Apple Final Cut Pro, та іншими.

Догори

Браузери для OS X та робота в інтернет

Велику частину часу, проведеного користувачем за комп’ютером, звісно займає робота в інтернет: перегляд сторінок, обмін даними, завантаження або відправка файлів. Пропонуємо вашій увазі надійні, функціональні інструменти, що допоможуть зробити роботу та дозвілля у мережі інтернет більш комфортними та ефективними!

safari

Safari

Всім відомий інтернет-браузер від Apple, вже від початку встановлений у систему Mac OS. У нашій країні він не здобув великої популярності, але у всьому світі займає четверте місце за розповсюдженістю. Відрізняється мінімалістичним дизайном, який тим не менш не заважає йому буди потужним, функціональним засобом для інтернет-серфінгу! Safari — надійний браузер, що створений спеціально для Mac, тому використовує усі вбудовані технології, підтримує iCloud, споживає мінімум енергії при автономній роботі ноутбуку.

chrome

Google Chrome

Браузер компанії Google, який за статистикою є найпопулярнішим у світі. Розробники Chrome вважають основною ціллю забезпечення інтернет-безпеки користувачів, швидкість та стабільність програми. У браузері на високому рівні організована робота з Flash (хоча незабаром ця технологія перестане підтримуватись), доступний власний магазин Google Chrome з безліччю додатків, плагінів, тем, а також вбудовані інструменти для web-розробників.

Transmit

Transmit для Mac

Найкращий FTP клієнт для Mac OS  — так називають неймовірно зручну на функціональну програму Transmit мільйони користувачів в усьому світі! Крім цього, у 2010 році вона удостоїлася звання найкращої програми для Mac, за версією авторитетного видання Ars Technica. Якщо ви часто працюєте з FTP, встановлення Transmit обов’язкове! Цей клієнт не тільки повністю задовольнить ваші потреби, але й порадує приємним, продуманим інтерфейсом та загальним дизайном від культового розробника Panic!

dropbox

Dropbox

Одне з кращих хмарних сховищ, з прекрасно організованим, широким функціоналом. За допомогою клієнта, або інтернет-браузера користувач може розміщувати файли на хмарній платформі, яка за замовчуванням пропонує безкоштовно 2 ГБ, але їх можна збільшити до 16, виконавши деякі умови. Крім того, у платних тарифах доступні великі об’єми, аж до 1 ТБ. На відміну від аналогів, Dropbox веде історію загрузок, що дозволяє відновити видалену інформацію, зробити резервну копію.

utorrent

uTorrent

Найпопулярніший у світі, швидкий та компактний торрент-клієнт uTorrent (читається як “мютторент”). Відрізняється від подібних програм мінімальним розміром, простим, зрозумілим інтерфейсом, швидкістю роботи. Є кроссплатформенною програмою, тобто підтримується усіма операційними системами. uTorrent має локалізацію на 66 мов, у тому числі російську. Може використовуватись навіть новачками, а для досвідчених користувачів пропонуються розширені настройки.

Догори