Reviewed by:
Rating:
5
On 7 Квітня, 2016
Last modified:1 Серпня, 2016

Summary:

Що таке iMac від Apple? Які переваги моноблоку, характеристики та особливості iMac...

У 1998 році, коли виробники класичних ПК пропонували громіздкі системні блоки і габаритні монітори, компанія Apple презентувала революційний формат комп’ютеру у форматі “моноблок”. Цей формат, поєднував в одному корпусі: системний блок, монітор, динаміки, відеокамеру, бездротовий зв’язок, CD/DVD привід (який згодом замінили зовнішнім девайсом) та ін. Все що потрібно було зробити користувачу для початку роботи – це лише підключити клавіатуру і мишку.

iMac – це популярна модель моноблочного персонального комп’ютеру від Apple, що поєднує у компактному корпусі усі компоненти комп’ютерної системи. Не зважаючи на мінімальні габарити, iMac має високі показники потужності і якості, що робить його вигідною альтернативою стандартним PC.

Від самого початку iMac задумувався Стівом Джобсом як доступний персональний комп’ютер для широкого кола користувачів. Дизайн розроблявся Джонатаном Айвом, який згодом став віце-президентом корпорації по дизайну. Цікаво, що перші моделі комп’ютера пропонувалися аж у 13-ти кольорах. Звичайно, зручний формат “усе в одному”, стильний дизайн та гарні показники продуктивності зробили моноблочний пристрій Apple дуже популярним в усьому світі.

Зазначимо, що за період розвитку, конструкція і зовнішній вигляд iMac зазнавали значних змін. З кожною новою моделлю, десктоп ставав все компактнішим, потужнішим і надійнішим. Матеріал корпусу, який на початку виготовлявся з пластику, був замінений на фірмову технологію Unibody, тобто виготовляється з цільного алюмінію. Якщо у перших моделях встановлювались процесори PowerPC, то зараз тільки Intel.

Особливої уваги заслуговує якість зображення монітору iMac, завдяки використанню фірмової технології Retina Display, що має змогу відтворювати зображення в ультра чіткому форматі 4К та 5К (останні моделі), та його широкий кут огляду. Флагманський iMac 5K (2015 року), з Retina монітором 27” (5120×2880 пікселів), працює під управлінням Intel Core i7 четвертого покоління, комплектується жорстким диском з технологією Fusion Drive, об’ємом до 3TB, або флеш накопичувачем до 1TB. Може мати від 8 до 32 гігабайтів оперативної пам’яті DDR 3 1600 Ггц. Не набагато відрізняється від “старшого брата” і модель з 21,5” дисплеєм.

Власне, при такому розмірі екрану, високими показниками потужності і надійності, десктоп iMac немає конкурентів!

Завдяки видатним характеристикам, компактності, якості зображення і звуку, iMac від Apple став улюбленим пристроєм вимогливих користувачів, які використовують комп’ютер не тільки для рішення складних задач, а й для щоденного, офісного, або домашнього використання.