Reviewed by:
Rating:
5
On 9 Квітня, 2016
Last modified:1 Серпня, 2016

Summary:

Можливо в найближчий час, ми зможемо побачити ноутбуки Apple з сенсорною клавіатурою, тобто у вигляді великого тачпаду

Як стало відомо, компанія Apple запатентувала нову технологію, яку має намір використовувати в ноутбуках майбутнього. Цей патент стосується так званої сенсорної клавіатури, тобто величезного тачпаду, що замінить звичну апаратну клавіатуру. Він отримав робочу назву “Пристрій вводу для електронних приладів, що налаштовується”.

За цією довгою назвою ховається цілком зрозуміле технічне рішення. Ми давно звикли до сенсорних екранів телефонів та планшетів. В них використовується цифрова клавіатура, основна зручність якої полягає у можливості швидко настроїти під власні потреби. Якщо ж говорити, про клавіатуру ноутбуку, то, наприклад, відсутність певної розкладки на клавішах — стає справжньою проблемою.

Було б набагато раціональніше, якщо б користувач міг сам встановлювати мови та розкладки своєї клавіатури, налаштовувати її за своїм бажанням — приблизно так вирішили у компанії.

Крім того, спеціалісти Apple прогнозують, що така закрита клавіатура, знизить рівень забрудненості ноутбуку, перешкоджатиме попаданню всередину пилу та сміття. Щодо зручності, то ця сенсорна поверхня, матиме інтенсивну підсвітку, тактильний зворотній зв’язок, буде реагувати на силу натискання. Поки що можна говорити лише про патент, яких у “яблуневої” компанії залежалося вже багато. Але будемо сподіватись, що скоро побачимо пристрій у дії!