Reviewed by:
Rating:
5
On 5 Квітня, 2016
Last modified:25 Червня, 2016

Summary:

Про можливі поломки Apple Mac Mini та їх усунення. Дізнайтесь про ремонт блоку живлення, заміна відеокарти, встановлення оперативної пам'яті та SSD у Mac Mini.

У порівнянні з іншою комп’ютерною продукцією Apple, Mac Mini зазнає поломок мабуть найрідше. Завдяки компактному, достатньо герметичному корпусу, відсутності рухомих елементів, простій, міцній конструкції — міні комп`ютер Apple здатен працювати роками.

Але існують і деякі недоліки, на які варто звернути увагу.

Mac Mini схильний до перегрівання, адже у мініатюрний корпус помістили “залізо” повноцінного настільного комп’ютеру, крім того, залишається вразливою до перепадів напруги система живлення.

При інтенсивній, цілодобовій роботі можливий вихід з ладу оперативної пам’яті, відеокарти, або жорсткого диску. Про ці несправності, а також можливості апгреду Mac Mini, далі у статті.


Ремонт системи живлення Mac Mini

Якщо ваш комп’ютер перестав вмикатись, або вимикається протягом короткого часу — це може свідчити про проблеми з системою живлення. Перепади напруги, коротке замикання, або ж знос деталей від старості, призводить до виходу з ладу блоку живлення, конденсатора мережі живлення, та інших поломок. Для точної діагностики несправності, потрібно звернутись до професійного сервісного центру Apple. У СЦ “BashMac” доступний ремонт та заміна блоку живлення Mac Mini, та інші сервісні послуги.


Заміна оперативної пам’яті Mac Mini

Проблеми з RAM пам’яттю проявляються у неможливості умикнути комп’ютер, звуковому сигналі системного динаміка, блиманні світлодіоду. Раптові відключення, також можуть свідчити про несправність оперативної пам’яті. Зверніться до нашої професійної майстерні для діагностики та ремонту пристрою. Ми рекомендуємо встановлювати лише брендову, оригінальну оперативну пам’ять.


Ремонт, заміна відеокарти Mac Mini

Поява “артефактів”, смуг на екрані, або відсутність зображення свідчать про вихід з ладу відеоадаптера Mac Mini. Таке найчастіше трапляється при інтенсивному використанню комп’ютеру, а також скупченню пилу всередині корпусу, і як результату — перегрівання деталей. Після безкоштовної діагностики у сервісі, ви дізнаєтесь про можливість ремонту, або заміни відеокарти, та їх вартість.


Чистка від пилу Mac Mini

Профілактичну чистку Mac Mini  з заміною термопасти, необхідно проводити щонайменше раз у один-два роки! Вентилятор системи охолодження затягує досередини корпусу пил та дрібне сміття, що осідає на поверхні деталей. Внаслідок цього, а також зважаючи на компактний корпус міні-комп’ютера, компоненти системи починають перегріватись, працювати “на знос”. Ви можете помітити значне зниження швидкості роботи Mac Mini, зависання, нагрівання корпусу, гудіння. Завчасно зверніться до сервісного центру для профілактики!


Апгрейд Mac Mini

Модернізація Mac Mini, тобто покращення його можливостей, швидкості, продуктивності, можливе завдяки розширенню об’єму оперативної пам’яті, а головне — встановленню швидкого SSD накопичувача! Для надійної, ефективної роботи, у сервісному центрі “BashMac” ми встановлюємо лише якісну, оригінальну RAM пам’ять. Встановлення SSD у Mac Mini, можливе як замість стандартного жорсткого диску, так і додатково до нього. При чому, у попередніх моделях, накопичувач встановлюється на місце SuperDrive, а у нових — у спеціально призначеному місці.

Щоб дізнатись про всі подробиці модернізації Mac Mini, зверніться у сервісний центр Apple “BashMac”  у м. Києві!