Окрім ноутбуків MacBook (Pro, Air), компанія Apple виробляє широку лінійку комп’ютерів. Це моноблок iMac, потужний системний блок Mac Pro, портативний Mac mini, та відносно новий Mac Studio. Цікаво, що з «коробки» дані пристрої не мають органів управління у комплекті, тобто для роботи необхідне підключення зовнішньої клавіатури, мишки або трекпаду. Звичайно, найкраще використовувати оригінальні Magic Keyboard (Magic Mouse, Magic Trackpad), проте існують й інші варіанти, які Apple пропонує на офіційному сайті. При цьому вони суттєво дешевші, а за функціоналом практично не відрізняються. Пропонуємо короткий огляд рекомендованих клавіатур для Mac.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750

Бездротова клавіатура бренду Logitech, що додатково оснащена сонячною панеллю для підзарядки. Завдяки такому рішенню девайс може працювати до 3-х місяців без зарядки (за умови потрапляння світла на панель). За дизайном та кольором клавіатура нагадує фірмову Magic Keyboard with Numeric Keypad, тобто має цифровий блок клавіш. Крім сонячної панелі оснащена змінними акумуляторами, забезпечує стабільний безпровідний зв’язок на частоті 2,4 ГГц з 128-бітным шифруванням AES. Вартість на офіційному сайті $59,95.

Logitech Keys-to-Go Ultra Slim Keyboard

Ще один клавіатурний блок від марки Logitech, цього разу більш компактного формату. Дана Bluetooth-клавіатура сумісна не тільки з iMac, Mac Pro, Mac mini, Mac Studio, але й з смартфонами iPhone, планшетами iPad, приставкою Apple TV. Постачається у трьох варіантах кольорів: синя, рожева та чорна. Завдяки своєму невеликому розміру, дуже зручна для переноски, проте не має окремого цифрового блоку клавіш. Як і у попередньому варіанті може працювати до трьох місяців без підзарядки, офіційна ціна — $69,95.

Belkin YourType Bluetooth Wireless Keypad

Даний пристрій не є клавіатурою у прямому сенсі, скоріше — додатковим функціональним Bluetooth-модулем. По суті, це цифровий блок з функціональними клавішами для навігації по документам. Призначений для швидкого набору цифр, роботи з числами, розширення можливостей стандартної клавіатури для Мак. Гаджет працює від двох змінних AA батарейок, що йдуть у комплекті. Ціна — $49,95.

Лазерне гравіювання клавіатури для Mac у Києві

Гравіювання клавіатури для Мак КиївМи навели приклади якісних клавіатурних блоків, які рекомендовані до використання з комп’ютерами Apple. Зауважимо, що часто такі пристрої привозять з-за кордону, тому на них відсутні символи кирилиці. Цю проблему легко вирішити, якщо замовити лазерну гравіровку клавіатури, нанесення літер української, російської або іншої мови. Дану якісну та швидку послугу надає студія Gravirovka.UA (сервіс Apple BashMac) у місті Київ.