Сьогодні ми розглянемо досить нетипову проблему, з якою стикнулися деякі користувачі Макбук. Вперше про неї заговорили у 2019 році, коли власники ноутбуків Apple почали масово жалітися на несправність динаміків при роботі у програмі для відеомонтажу Adobe Premiere Pro. Через деякий час розробник програми повідомив, що баг був усунутий. Проте, якщо ви використовуєте попередні версії софту, не зайвим буде оглянути симптоми несправності. Для уникнення проблем, рекомендуємо вчасно оновлювати програмне забезпечення. Замовити встановлення актуальної версії Adobe Premiere Pro CC на MacBook ви можете у сервісному центрі BashMac Київ.

Проблеми зі звуком при роботі у Premiere Pro

Проблема з динаміками Adobe Premiere ProОтже, на спеціалізованих форумах існують цілі розділи, де користувачі обговорюють дану несправність. Хоча ознаки поломки можуть відрізнятися, ми наводимо найрозповсюджені:

  • при обробці звука у програмі спікери видають гучний писк, після чого «німіють»;
  • при програванні проекту або додаванні ефекту динаміки пищать, гудять;
  • проблема не вирішується навіть закриттям програми і відключенням звукового обладнання.

Зазначимо, що існують свідчення того, що подібні симптоми проявлялися навіть на підключених навушниках. А також зареєстрований випадок, коли офіційний сервіс був вимушений замінити увесь топкейс MacBook Pro після «згоряння» динаміків.

У лютому 2019 року спеціалісти Adobe заявили, що помилка була усунута та рекомендували оновити програму. Проте до сих пір зустрічаються подібні випадки перенавантаження звукового обладнання. Тому доцільно перевстановити нову версію Premiere Pro, а у разі поломки динаміків замовити їх заміну.