Нещодавно компанія Apple додала у фірмову медіатеку Music можливість прослуховувати та скачувати музичні треки у високій якості. Даний формат називається Lossless (аналог FLAC). Його відмінність у тому, що файли не стискаються кодеком, тобто програються у студійній якості.

Що таке Lossless музика

Хоча більшість користувачів не надали уваги цій функції, але даремно. Динаміки MacBook здатні відтворювати звук у відмінній якості, тому можливо насолоджуватись улюбленими композиціями без обмежень. У даній інструкції ми розберемося як обрати формат без втрати якості.

Налаштування Lossless у macOS

Параметри Lossless в Apple Music

Отож, щоб прослуховувати музику у найвищій якості необхідно купити підписку на Apple Music. Зазначимо, що не всі композиції пропонуються у даному форматі, але їх досить багато. Можливо обирати значок Lossless прямо під час прослуховування, або ж налаштувати використання даного формату за замовчуванням:

  • Відкрийте додаток Apple Music на вашому Mac.
  • У верхньому рядку меню натисніть на Apple Music — «Параметри».
  • Перейдіть до вкладки «Відтворення».
  • Поставте галочку напроти пункту «Аудіо без втрат».
  • У спливаючому меню оберіть «Потокове передавання» та «Викачування».
  • Готово, тепер музика буде програватися у форматі Lossless.

Зміна формату програвання

Як слухати музику без втрати якості на Мак

Якщо у вашій медіатеці вже є пісні, які підтримують Lossless, можливо змінити їх формат програвання. Для цього запустіть композицію, після чого натисніть кнопку «Без втрат».

Встановлення альтернативних плеєрів на Mac

Крім вбудованого додатку «Музика», на MacBook можливо встановити сторонні програвачі з більш широким функціоналом. Замовити встановлення мультимедійних програм для macOS ви можете у Києві. Рекомендуємо звернутись до сервісного центру Apple BashMac.