Всі ноутбуки Apple оснащуються вбудованим тачпадом, а за бажанням до моноблоку iMac, комп’ютеру Mac Pro, Mac mini та Mac Studio можливо підключити зовнішній Magic Trackpad. Проте, іноді виникають ситуації, коли трекпад на Макбук зазнав поломки, а зовнішнього немає у наявності. Звичайно, у такому разі можливо підключити звичайну мишку, але існує спосіб перетворити iPhone або планшет iPad у тимчасовий тачпад. Зазначимо, що у якості постійного рішення це не дуже зручно, тому рекомендуємо заміну трекпада на MacBook у Києві від сервісу Apple BashMac.

Перетворюємо iPhone на трекпад

Программа El TrackpadОтож, для того, щоб зробити Айфон тачпадом для Мак, необхідно встановити сторонню програму. Існують декілька варіантів такого софту, рекомендуємо утиліту El Trackpad. Звертаємо вашу увагу на те, що для використання необхідне підключення iPhone до Mac через кабель. Інструкція:

  • Завантажуємо та встановлюємо El Trackpad на iPhone.
  • Завантажуємо та встановлюємо El Trackpad на Mac.
  • Запускаємо програму на комп’ютері та надаємо їй необхідний доступ у розділі «Захист та безпека» у «Системних параметрах» macOS.
  • Запускаємо додаток El Trackpad на Айфоні. Активуємо пробний період, або купуємо повну платну версію.

Тачпад Айфон для МакосТаким чином ми можемо користуватися смартфоном у якості трекпаду. Функціонал пристрою повністю повторює вбудований тачпад: жести, кліки та інше. А додаткові налаштування додатку дозволяють змінити швидкість та інші опції.