В попередньому матеріалі ми розповідали про найкращі програми та додатки, які стали переможцями премії Apple. Сьогодні перерахуємо ігри для iOS, macOS, tvOS, що отримали найвищу відзнаку 2022 року.

Краща гра для iPhone — Apex Legends Mobile

Apex Legends MobileПродукт студії Electronic Arts визнано грою року за версією офіційного App Store. Це стратегічний shooter у жанрі «Королівської битви», який поєднав у собі яскравих персонажів, цікаві локації та графіку найвищого рівня.

Завантажити Apex Legends Mobile.

Гра для iPad — Moncage

MoncageДаний квест, або головоломка від X.D. Network Inc пропонує розгадувати різноманітні загадки та знаходити складні рішення. Дія відбувається всередині загадкового прозорого кубу, за кожною зі сторін якого свій власний світ. Кожна з локацій пов’язана одна з одною, але це відкривається не відразу.

Завантажити Moncage.

Гра-одисея Inscryption для Mac

InscryptionГра від студії Devolver поєднала у собі цілу низку жанрів: це і стратегія, і квест, і хорор. Вам доведеться розгадувати зловісні таємниці, переміщуватися по темній мапі, відвідати страшенні локації.

Завантажити Inscryption.

Гра для Apple TV El Hijo

El HijoВи граєте за шестирічного Ель Хіджо, який подорожує світом повним карколомних пригод та несподіванок. Разом з ним необхідно долати труднощі, ставати хитрішим, впевненішим у собі, долати багатьох ворогів.

Завантажити El Hijo.

Переможець Apple Arcade — Wylde Flowers

Wylde FlowersОкрему нагороду отримала гра від Studio Drydock Pty Ltd, яка доступна у фірмовому сервісі Apple Arcade. По суті, це старий-добрий симулятор ферми, але з нахилом до «чаклунства».  Розгадуйте таємниці, використовуєте заклинання, досягайте нових рівнів.

Завантажити Wylde Flowers.

Потребуєте допомоги у встановлені ігор на MacBook? Рекомендуємо завітати до сервісного центру Apple BashMac у Києві, де ви отримаєте будь-яке необхідне програмне забезпечення.