Кожна модель ноутбука Apple оснащується вбудованою у дисплей камерою, характеристики якої залежать від версії пристрою та року випуску. Хоча дана деталь пошкоджується досить рідко, проте іноді виникають випадки поломок. У такому разі зображення з камери повністю відсутнє, або ж на ньому артефакти, смуги, поміхи. Давайте розберемося, чи можна виправити дану поломку.

Ремонт камери Apple MacBook

Заміна камери МакбукНа початку варто сказати декілька слів про конструкцію цієї комплектуючої. Отож, блок камери розташований у верхній частині екранного модуля, та підключається до материнської плати гнучким шлейфом. Проте, дану запчастину неможливо вважати незалежною, річ у тім, що дисплеї сучасних Mac нерозбірні. Тобто, увесь блок екрана є монолітним. Таким чином, роз’єднати його, щоб дістати камеру — неможливо. У деяких випадках причина поломки може бути суто програмною, щоб виявити її та усунути — потребується професійна діагностика. Як правило, подібні ситуації вирішуються оновленням ПЗ, або його правильним налаштуванням.

Якщо камеру неможливо демонтувати окремо, який вихід з ситуації? Нажаль, тільки один — це заміна дисплея у зборі. Звичайно, ця процедура не з дешевих, проте, якщо використання вебкамери на ноутбукові для вас життєво необхідно — виправдана. Варто також знати, що функціонал даної запчастини не обмежений лише зйомкою відео або фото. Саме камера виступає сенсором для розблокування екрану при відкриванні кришки, коректної роботи автояскравості, технології True Tone.

Замовити заміну оригінального дисплея MacBook Pro або Air у Києві, ви можете у сервісному центрі Apple BashMac. У наявності та під замовлення екранні модулі на будь-які моделі за найвигіднішою ціною та гарантією!