У середині січня 2020 року, Microsoft випустила оновлену версію фірмового браузеру Edge. Компанія вже зараз позиціонує новинку як “браузер який замінить для вас усі інші”. З офіційного сайту можливо скачати та встановити браузер як на Windows так і macOS. Ми коротко розглянемо, чи варто це робити.

Що нового у Microsoft Edge

Першу версію даного браузеру корпорація випустила ще у 2015 році, як заміну застарілому Internet Explorer. Втім, до цього часу Edge не зміг досягти популярності, користувачі відмічали досить слабкий функціонал програми і не надто зручний інтерфейс. Схоже розробники прийняли до уваги зауваження, та практично повністю оновили браузер. Варто зауважити, що він вийшов дуже схожим на Google Chrome, як за зовнішнім інтерфейсом так і за функціоналом (обидва браузери працюють на основі Chromium).

Проте розробники роблять великий наголос на швидкості, продуктивності та безпеці нового Edge. Так фірмовий браузер Microsoft у автоматичному режимі блокує трекери, куки та перешкоджає відслідковуванню сайтів. Тому, очікується що персоналізована реклама стане менш нав’язливою. У новій версії додали також підтримку додатків з Google Web Store, а це дозволить значно розширити функціонал. Поки що новий браузер тестується користувачами, але якщо відгуки будуть позитивними — він може стати достойною альтернативою всюдисущого Google Chrome.