Кожний технічний пристрій від Apple має унікальний серійний номер. Цей ідентифікатор слугує для визначення девайсу, його моделі, конфігурації, дати випуску та ін. На даний момент, вся техніка Епл мала серійний номер з певною послідовністю символів. Досвідчені спеціалісти лише побачивши серійник на корпусі пристрою (або у системі), могли визначити його модель та рік випуску. Але невдовзі така змога щезне, адже Apple планує змінити конфігурацію серійних номерів, зробити їх рендомними.

Планується що на нових гаджетах Apple у 2020 році з’являться серійні номери складені з випадкового набору символів. Нові серійники не будуть мати традиційної візуальної структури.

Хоча точно не відомо, що призвело до таких змін, але є припущення, що корпорація таким чином збирається боротися з відновленими та старими девайсами, які мають підроблені серійні номери. Адже зловмисники, знаючи стандартну структуру серійника, могли легко підробити його, видавши відновлений пристрій за новий. Тепер отримати дані про MacBook, iPhone та іншу техніку буде можливо лише у онлайн-сервісі перевірки серійних номерів Apple.