Цікаві статистичні дані опублікувала аналітична компанія Vero Analistics щодо популярності комп’ютерної техніки Apple. Агентство провело опитування користувачів як Windows настільних комп’ютерів, так і macOS. Завданням дослідження було визначити вподобання аудиторії, зокрема як багато юзерів хотіли б перейти з однієї платформи на іншу. Результати видалися досить вражаючі та оптимістичні для “яблуневої” компанії.

Згідно результату опитування, близько 21% користувачів Windows PC, у найближчі 6-12 місяців планують переходити на Apple техніку (MacBook, iMac та ін.). У той же час, серед власників Apple комп’ютерів, лише 2% замислюються про перехід на ПК. Аналітики також визначили, що відмовитися від Windows бажають здебільше забезпечені користувачі (20%), хоча і процент опитуваних з невисоким рівнем доходу теж досить високий (14%), а також підлітки. Нижче наведена таблиця вподобань аудиторії за рівнем доходу, щоправда на основі американських показників. 

За результатом опитування, кожний п’ятий користувач Windows PC виявляє бажання перейти на Apple Mac. Порівняльну характеристику Windows та macOS ми приводили у окремій статті Різниця між macOS та Windows.