Операційна система macOS 10.14, випробування якої наразі проводяться тестерами компанії Apple, може отримати «нічну» тему оформлення інтерфейсу. Такого висновку дійшов розробник-ентузіаст Гільєрме Рембо переглядаючи код WebKit. Нагадаємо, що нещодавно там же було знайдено відсилання до можливої підтримки iPhone 5s версії системи macOS 12.

WebKit  — це код (движок), на базі якого працює веб-браузер Safari. Його особливість у тому, що він одержує апдейти незалежно від операційної системи. Останній раз WebKit був оновлений в березні поточного року, коли Apple почала масове тестування macOS 10.14, а отже, теоретично може містити відсилання до можливих нововведень наступної версії macOS.

Про цікавість до «нічних» тем представники Apple вже розповідали раніше. За словами одного з топ-менеджерів компанії, в Купертіно дійсно розглядали можливість впровадження темної колірної схеми в iOS, але в кінцевому підсумку відмовилися від неї через неможливість забезпечити комфортний рівень сприйняття елементів інтерфейсу на чорному тлі. Але можливо з комп’ютерною операційкою macOS усе буде виглядати по іншому.