Корпорація Apple оголосила про припинення виробництва продуктів серії AirPort: AirPort Express, AirPort Extreme і AirPort Time Capsule. Про це повідомляє видання TechCrunch.

Проте представники Apple запевнили, що роутери не зникнуть з продажу поки роздрібні магазина не розпродадуть усі запаси. Але і нові гаджети вироблятися більше не будуть. Добра новина у тому, що корпорація продовжить випускати програмне забезпечення для AirPort.

Чутки про закриття серії роутерів Apple вперше з’явилися ще в листопаді 2016 року. Тоді компанія розпустила підрозділ, що випускає маршрутизатори. Останні розродка відділу вийшла на ринок ще в 2013 році.

З того часу технічні характеристики AirPort повільно, але вірно застарівали. Зростання популярності моделей конкурентів і розвиток Wi-Fi-мереж на зразок Google Wi-Fi, Eero і Linksys Velop, напевно, стали однією з причин рішення про припинення провадження роутерів Apple.

Експерти не виключають ймовірність того, що Apple ще повернеться в світ роутерів, якщо знайде спосіб переосмислити маршрутизатори і представити нові передові моделі. Нагадаемо, що відремонтувати або налаштувати AirPort можливо у сервісному центрі BashMac Київ.